Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 88

Wątek: Macie sposób na stres?

Junior Member
    Na stres dobra jest hobby, znajdź sobie coś co Cię uspokaja i rób to często, może to być książka, film, sport, zwykły spacer, spotkania z znajomymi.

dobre jest też regulowanie oddechu, spokojne i głębokie oddychanie. poza tym zajmowanie się ulubioną czynnością, dzięki której się uspokajamy.

Junior Member
    Według mnie najbardziej odpręża muzyka albo aromaterapia. Ja najbardziej lubię kąpiele z dodatkiem olejków eterycznych, a w tle świece i relaksująca rockowa muzyka. To oczywiście kwestia indywidualna.

Junior Member
    czas spędzony ze swoją połówką jest najlepszy ! Jeżeli nie ma,to muzyka, joga, taniec

Junior Member
    Na relaks idealna jest wizyta w grocie solnej. Spokojna muzyka, delikatne światło, specyficzny klimat.. polecam - mnie to bardzo uspokaja.

Junior Member
    melisa ponoć dobra jest na stres ja to jeszcze uspokajam się przy muzyce.

Junior Member
    Mi pomaga ruch, bieganie, taniec , czasami biorę nervomix control, przy bardziej stresującym dniu kiedy czuję się bardzo spięta (w składzie ma melisę i magnez z tego co pamiętam). Czasami w gorszych chwilach pomaga fajny, lekki film czy książka + kawałek dobrej czekolady

Kiedy nic mi nie pomaga, żaden inny sposób w tym sport itp. muszę pobrać przez jakiś czas np. nervomix bo ten dobrze i szybko mnie uspokaja.

Junior Member
    Ja też często mam tak ze przez stres, nie jestem w stanie ćwiczyć, bo nie potrafię się skupić i wyciszyć. Więc dalej nie wiem i pozostają mi tabletki.

Ja na stres polecam medytację. Już po tygodniu widać efekty.
    Skuteczne metody aby zahamować łysienie

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów