Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Tajski masaż refleksologiczny stóp i nóg

Senior Member
    Przegląda
    warszawa bangkok
    Cytat Zamieszczone przez KolagenColway Zobacz posta
    Możecie się wypowiedzieć w tej sprawie?
    przekonaj sie sam, idz na zabieg. Ceny szukaj jak najnizszej, zabieg bedzie rownie skuteczny, jak ten drogi
    www.massagethai.info kurs masaz tajski warszawa

Senior Member
    Dzięki za rady,ale jednak fajnie jest poczytać opinie tych osób które już z tego skorzystały. W wolnej chwili na pewno spróbuję,tym bardziej jeżeli w grę wchodzi relaks a daje to pozytywne rezultaty.
    www.KolagenColway.com

Szkolenie z Agnieszką Czajkowską (Leciejewską)

WORKSHOP HI/LO WITH STYLE to niepowtarzalna okazja by poznać od kuchni warsztat i sposób tworzenia niezwykłych choreografii hi/lo, tak by oprócz intensywności niosły ze sobą świetną zabawę, wspaniałe emocje i odrobinę stylu. W czasach gdy sale fitness coraz częściej są zdominowane przez choreografie w stylu Dance warto sobie przypomnieć czym jest „stare, dobre” hi/lo i znaleźć złoty środek…

W programie masterclass które poprowadzi Agnieszka, analiza procesu metodycznego, wspólne układanie choreografii!

Jeżeli prowadzisz już zajęcia, a chcesz nowych rozwiązań, pomysłów, inspiracji – ten WORKSHOP jest właśnie dla Ciebie!

www.edukacjafitness.pl

masaż

podziwiam ludzi, którym chce się robić jeszcze kursy. ja jestem zbyt leniwa na to i chyba niezbyt sie na to nadaję, ale t już inna kwestia. dlatego na masazyk stópek biegam do denique. fakt faktem - nieregularnie, ale co zrobisz jak tu dzieci i dom, tam praca i jescze przy okazji 500 innych spraw na głowie (niby nieważnych, ale...). no. ale co jakis czas udaje mi sie znaleźc czas dla siebie i wtedy tylko masażyk wchodzi w grę. najpierw stopy a potem masaż gorącymi kamieniami albo kalsyczny - w zależności od humoru i potrzeb. i od razu masz energię i spokój na nastepne dni. polecam!

Senior Member
    Przegląda
    warszawa bangkok
    watek nie jest o kursach masazu, ale o wplywie tajskiego masazu stop na rozne kondycje medyczne
    www.massagethai.info kurs masaz tajski warszawa

Junior Member
    byłam na takim masażu w Tajlandii, tam kosztuję ok. 20 zł za godzinę, a jak sie mają ceny w Polsce?
    Moja dieta i ćwiczenia: http://lionfitness.pl/

Junior Member
    ja byłem na masażu tajskim w poznaniu i za godzinę zapłaciłem 140 zł.

Smile

To nie aż tak drogo : ) ja się właśnie nad tym zastanawiam bo to musi być po prostu bardzo fajne przeżycie co myślicie ; ) Warto, żebym sobie taki prezent zafundowała bo właśnie w mojej nowej pracy dostałam premię i chce gdzieś wydać tą moją kasę...Opłaca się tam iść naprawdę wtedy można się zdecydowanie wyluzować.

Ostatnio edytowane przez TitusXyz1668 ; 26-04-2015 o 17:41

Junior Member

Thumbs up

Hej, hej,
    Uważacie, że kupno elektrycznego masażera do stóp ma sens?
    daje cos masaż w takim urządzeniu?
    Kiedyś kosztowały one o wiele drożej a teraz widzę, że ceny wahają sie w granicach 100-200zł.

Warto?

W wolnej chwili wejdź na bloga http://bramadoogrodu.blog.se/ - autor pisze bardzo ciekawe posty.
    Ostatnio edytowane przez BestWade84 ; 25-05-2015 o 14:38

Rss Feed to Facebook

Make your Website RSS for RSS Feed Autoposter .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów