Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: sport zespołowy

Piłka nożna. A dlaczego? Jakoś tak mam od dziecka.

Junior Member
    ja od czasów szkolnych uwielbiałam grać w siatkówkę, ale teraz już nie bardzo mam z kim

Ja siatkówka oraz piłka nożna,chociaż biegi sztafetowe także nie są mi obce,grunt to aby pozostać aktywnym fizycznie po latach i szlifować swoją formę.

Junior Member
    Piłka nożna od zawsze ją oglądam ale i tak wolę boks.

Junior Member

Ze sportów to tylko piłka nożna gdzie zawsze coś się dzieje i po prostu można się dobrze przy niej spocić. Grając w siatkówkę można się nudzić i po prostu nie idzie tam się zmęczyć jeśli ma ktoś dobrą kondycję. Piłka nożna jest bardziej nieprzewidywalna i nie jest wcale aż taka nudna i myślę, że to mój ulubiony sport.

Ostatnio edytowane przez THEJA78 ; 04-03-2015 o 19:47

Junior Member
    Cześć
    Szef dał mi za zadanie wybrać kilka atrakcji na wyjazd integracyjny.
    Myślałem o takich kulach zakładanych od kolan w górę, w których można grać w piłkę nożną, na filmiku wyglądało to ciekawie i zabawnie, to się chyba nazywa gobuble.
    A może Wy macie jakieś pomysły?

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Ja uwielbiam siatkówkę i piłkę nożną. Razem ze znajomymi gramy każdego tygodnia raz w nogę i raz w siatkę. To naprawdę dobry sposób na aktywne spędzenie czasu ze znajomymi.

Cool

Ja właśnie najbardziej lubię piłkę nożna : ) w zależności od pogody różnie gramy sobie naszą paczką ; )) po prostu jak jest pogoda tak w miarę i nie jest aż tak beznadziejnie to gramy sobie na orliku - specjalnie sobie rezerwujemy salę i po prostu wtedy tam gramy tak z 2 godzinki : ) natomiast jak jest zima to na hali sobie gramy

Ostatnio edytowane przez bestezekiel93 ; 29-04-2015 o 12:08

Junior Member

Angry

Na fajny bardzo pomysł wpadliście z tym rezerwowaniem. Od przyszłego sezonu z moimi kolegami z pracy też coś takiego sobie wymyślimy i będziemy wynajmować sobie po prostu jakąś taką salę ale akurat nie do piłki nożnej tylko do siatkówki. Zobaczę jak to właśnie będzie czy w okolicy mojej byłaby taka możliwość.

To mój nowy blog http://hellocreations.tumblr.com/. Oceniajcie proszę i polecajcie dalej.
    Ostatnio edytowane przez Melodie77 ; 15-06-2015 o 16:14

Ja zdecydowanie polecam siatkówkę. To gra bardzo dynamiczna, w której wynik zmienia się bardzo szybko. Siatkówka uczy współpracy, przewidywania, myślenia i dba o nasz rozwój fizyczny.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów