Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wymiana płyt

Wymiana płyt

Hej. Jestem zainteresowana wymianą płyt. Mam ok 100 profesjonalnych płytek począwszy od tempa 115 skończywszy na 150). Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o wiadomość to prześle co mam. Najchętniej ok 135 bpm. Pozdr

wymiana płyt

super
    chętnie się wymienię... mam koło 150 płyt
    napisz na marcinnowakowski@poczta.onet.pl lub build-care@marcinnowakowski.com.pl
    pozdrawiam
    Marcin

Cytat Zamieszczone przez magdalenair Zobacz posta
    Hej. Jestem zainteresowana wymianą płyt. Mam ok 100 profesjonalnych płytek począwszy od tempa 115 skończywszy na 150). Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o wiadomość to prześle co mam. Najchętniej ok 135 bpm. Pozdr

Cytat Zamieszczone przez Fitnesska79 Zobacz posta
    Mam sporo nowosci może jest ktos chetny na wymiane...dawno temacik ucichł jak cos moje gg 6445283

Pozdrawiam Serdecznie
    Hej. Niestety GG mi nie działa Chętnie si powymieniam magdalenair@gmail.com wyślij mi swojego maila to prześlę Ci tytuły . Tylko 2010 czy 2009 też chcesz?

Pozdrawiam

Cytat Zamieszczone przez magdalenair Zobacz posta
    Hej jestem również zainteresowana wymianą płytek. Proszę pisać na gg 2295780. Najchętniej od 130 w górę. Pozdrowienia.

Junior Member
    Witam, mam najnowszą płytkę chart attack spring 2011
    http://www.muzykafitness.pl/index.ph...ypage.tpl.html
    chętnie wymienie sie na jakieś płytki również z nowościami najlepiej move-ya winter ewentualnie autumn 2010 w podobnym tempie 128-136

ejustysia@onet.eu

Junior Member
    Poszukuję płyt 3/4 step, dance. W zamian wiele nowości.

Junior Member
    Z nowszych m.in Interactive Music Summer party

Junior Member

muza fitness

witam poszukuje plyt z muzyka fitness MICHAELA JACKSONA oraz SAFRI DUO. jesli ktos by mial i chcial sie wymienic to piszcie na priv.

Junior Member
    Posiada ktoś płyty zespołu Abba

Słuchajcie, w sieci można znaleźć dosłownie każdy rodzaj muzyki, z każdego okresu, wszystkie gatunki, wszystkie składanki, no totalnie wszystko:-) I Abbę, I Jacksona i wszelkie rodzaje dance, step i hall:-) nie wiem, czy można reklamować te portale, na których jest to wszystko dostępne, ale wystarczy wpisać w google samego wykonawcę, a z pewnością odpowiedni portal wyskoczy sam... :-)

Uprawnienia umieszczania postów