Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tenis stołowy

Tenis stołowy

Kto gra z was w tenisa stołowego? Zarówno dla rekreacji jak i w klubach. Ja akurat gram z pasji sam dla siebie. Czy ktoś także lubi ten sport?
    www.open-info.eu

Uwieeelbiaaaam jest to jeden z wielu sportów,który daje mi wieeeeleee satysfakcji,w domu mam mini stół i jak tylko znajdzie się chętny to "trzaskamy". Gdziekolwiek się znajdę i jest tam możliwość zagrania to zawsze korzystam. Niestety nie wiele jest takich miejsc i coraz mniej osób w przeszłości (latach szkolnych) reprezentowałam szkołę na zawodach przez parę lat,poziom mój był niestety niewystarczający,żeby zdobyć jakąś ważniejszą nagrodę

u mnie jest także nie ma z kim grać. Gram kiedy mogę ale nie bardzo mam z kim i to mnie boli .
    www.open-info.eu

Senior Member
    ja raczej uprawamiam ten sport rekreacyjne, ale przyznaję wyzwala niezwykłe emocje

A jak widać zainteresowanie tym sportem małe niestety. To trzeba czuć jak się dobrze gra, możliwości w rakietce
    www.open-info.eu

Junior Member Awatar Bucky26
    jak byłem troche młodszy to grywałem bardzo często, teraz rzeczywiscie nie ma z kim....mam na osiedlu taki betonowy stol do pingla, wiadomo nie jest to to samo co tradycyjny, jednak nikt na nim nie gra, wprowadzajac sie na to osiedle mialem wielka nadzieje,ze znajda sie amatorzy tego coraz bardziej odchodzacego w zapominienie sportu...

Uprawnienia umieszczania postów