Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jak radzić sobie ze stresm w szkole i na egzaminach?

 1. #1
  Senior Member
  Dołączył
  Sep 2009
  Posty
  101

  Talking Jak radzić sobie ze stresm w szkole i na egzaminach?

  ruch ruch i jeszcze raz ruch..mogą byc nawet domowe porządki;-)

 2. #2
  potwierdzam, ruch, śmianie się, dobra dieta i zajmowanie czymś innym myśli i rąk
  http://www.open-info.eu/category/poradniki/

 3. #3
  Ruch jest dobry na wszystko :-) Ale i pozytywne nastawienie do świata :-) Trzeba po prostu dobrze się przygotować do egzaminów i myśleć pozytywnie, wtedy o stresie nie ma co mówić. Dobrze jest sobie pobiegać na wieczór przed egzaminem, mnie to pozwalało oderwać myśli od tego co mnie czeka :-)

 4. #4
  Senior Member
  Dołączył
  Oct 2009
  Posty
  367
  ruch wyzwala pozytywne nastwienie i dzięki temu lepiej podchdozi sie do spraw codziennych

 5. #5
  Junior Member
  Dołączył
  Oct 2011
  Posty
  8
  wiara w siłę pozytywnych myśli

 6. #6
  Jak dla mnie to po prostu wyluzowanie się, nie traktowanie tego wszystkiego jak coś najważniejsze bo co dzień jest nowy dzień.
  www.open-info.eu

 7. #7
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  4
  Nie należy zupełnie stresować dzieci egzaminami!!!! Wiecie, że główna przyczyna stresu jesteśmy my, rodzice! A te egzaminy to o murek rozbić, do niczego się nie przydają, szczególnie w gimnazjum i liceum... Najważniejszym egzaminem jest matura, ale i tak ją można poprawić, także zero stresu!!!

 8. #8
  Do tego trzeba podchodzić tak lekko na luzie, nie ma co się spinać. Zawsze źle napisany egzamin można poprawić i to można poprawić bardzo szybko. Rodzice najbardziej stresują swoje dziecko i to oni sprawiają to, że dziecko chce właśnie chce jak najlepiej napisać taki egzamin a mu nie wychodzi.

 9. #9
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2016
  Posty
  26
  Właśnie nie trzeba aż tak się stresować egzaminami ważne aby móc go jeszcze poprawić Bo nawet zdolnym uczniom się zdarza zawalić egzamin a na stres jest też pomyśleć o czymś dobrym albo zjeść kostkę czekolady

 10. #10

  Jak radzic sobie ze stresm w szkole i na egzaminach

  On sobie ubzduraЕ‚ Ејe bД™dzie mnie denerwowaЕ‚ i prowokowaЕ‚ ... pojechaЕ‚em mu juЕј kilkarazy po ambicji bo siД™ okazaЕ‚o Ејe swoje mД…droЕ›ci co wypisuje majД… maЕ‚o wspГіlnego z rzeczywistoЕ›ciД… , a caЕ‚Д… swojД… wiedze opiera na strzД™pach informacji dostД™pnych w internecie ... .
  Ale nie ma co reagować i zaczynać z nim bo jemu nawet jak udowodni się ewidentne mijanie się z prawdą to odwróci kota ogonem i powie że odpoczątku co innego twierdził a ja wreszcie zmądrzałem ...
  To jest taki forumowy prowokator , który wszystkie swoje posty zaczyna od obrażania innych często w dyskusjach apropo jakiś artykułów pojawiają się takie osobniki , przy artykule np. o dumie narodowej polaków , napisze tekst w stylu Durne polaczki , jestem z USA i unas wszystko jest lepsze i wszyscy są mądrzejsi ... a potem ma ucieche bo kilku wariatów męczy się nad odpowiedziami .... Ostatnio przyrównał liderów PO do Hitlera i Stalina czy można takiego osobnika brać poważnie ??

  Jest jeden sposób całkowite olewanie co pisze i na jaki temat pisze bo co do jednego się przekonałem nic ciekawego ani mądrego do napisania jedynie co ma to jak obrazić innych ....

  -----
  Pozdrawiam
  Maxxxx

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •