Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jak radzić sobie ze stresm w szkole i na egzaminach?

Senior Member

Talking Jak radzić sobie ze stresm w szkole i na egzaminach?

ruch ruch i jeszcze raz ruch..mogą byc nawet domowe porządki;-)

potwierdzam, ruch, śmianie się, dobra dieta i zajmowanie czymś innym myśli i rąk
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Ruch jest dobry na wszystko :-) Ale i pozytywne nastawienie do świata :-) Trzeba po prostu dobrze się przygotować do egzaminów i myśleć pozytywnie, wtedy o stresie nie ma co mówić. Dobrze jest sobie pobiegać na wieczór przed egzaminem, mnie to pozwalało oderwać myśli od tego co mnie czeka :-)

Senior Member
    ruch wyzwala pozytywne nastwienie i dzięki temu lepiej podchdozi sie do spraw codziennych

Junior Member
    wiara w siłę pozytywnych myśli

Jak dla mnie to po prostu wyluzowanie się, nie traktowanie tego wszystkiego jak coś najważniejsze bo co dzień jest nowy dzień.
    www.open-info.eu

Junior Member
    Nie należy zupełnie stresować dzieci egzaminami!!!! Wiecie, że główna przyczyna stresu jesteśmy my, rodzice! A te egzaminy to o murek rozbić, do niczego się nie przydają, szczególnie w gimnazjum i liceum... Najważniejszym egzaminem jest matura, ale i tak ją można poprawić, także zero stresu!!!

Do tego trzeba podchodzić tak lekko na luzie, nie ma co się spinać. Zawsze źle napisany egzamin można poprawić i to można poprawić bardzo szybko. Rodzice najbardziej stresują swoje dziecko i to oni sprawiają to, że dziecko chce właśnie chce jak najlepiej napisać taki egzamin a mu nie wychodzi.

Junior Member
    Właśnie nie trzeba aż tak się stresować egzaminami ważne aby móc go jeszcze poprawić Bo nawet zdolnym uczniom się zdarza zawalić egzamin a na stres jest też pomyśleć o czymś dobrym albo zjeść kostkę czekolady

Jak radzic sobie ze stresm w szkole i na egzaminach

On sobie ubzduraЕ‚ Ејe bД™dzie mnie denerwowaЕ‚ i prowokowaЕ‚ ... pojechaЕ‚em mu juЕј kilkarazy po ambicji bo siД™ okazaЕ‚o Ејe swoje mД…droЕ›ci co wypisuje majД… maЕ‚o wspГіlnego z rzeczywistoЕ›ciД… , a caЕ‚Д… swojД… wiedze opiera na strzД™pach informacji dostД™pnych w internecie ... .
    Ale nie ma co reagować i zaczynać z nim bo jemu nawet jak udowodni się ewidentne mijanie się z prawdą to odwróci kota ogonem i powie że odpoczątku co innego twierdził a ja wreszcie zmądrzałem ...
    To jest taki forumowy prowokator , który wszystkie swoje posty zaczyna od obrażania innych często w dyskusjach apropo jakiś artykułów pojawiają się takie osobniki , przy artykule np. o dumie narodowej polaków , napisze tekst w stylu Durne polaczki , jestem z USA i unas wszystko jest lepsze i wszyscy są mądrzejsi ... a potem ma ucieche bo kilku wariatów męczy się nad odpowiedziami .... Ostatnio przyrównał liderów PO do Hitlera i Stalina czy można takiego osobnika brać poważnie ??

Jest jeden sposób całkowite olewanie co pisze i na jaki temat pisze bo co do jednego się przekonałem nic ciekawego ani mądrego do napisania jedynie co ma to jak obrazić innych ....

-----
    Pozdrawiam
    Maxxxx

Uprawnienia umieszczania postów