Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: skoki na bungee

Senior Member

skoki na bungee

ktoś próbował? Jakie macie wrażenia?

nie próbowałem i nie spróbuję zbyt bardzo się boję
    www.open-info.eu

Też nie skakałem, ale wielu ludzi co skacze chwali sobie ten wyczyn. Osobiście chyba bym wolał skoki ze spadochronu.

Junior Member
    Ja jeszcze nie skakałam, ale bardzo chętnie skoczyłabym. Wszyscy moi znajomi opowiadają, że jest to naprawdę fajne przeżycie. Tylko największy strach jest podczas momentu, w którym trzeba się wychylić i skoczyć.

Junior Member
    Ja mam lęk wysokości, ale... żeby go pokonać - skoczyłam!!! Niesamowite przeżycie! Nie da się tego opisać. Trzeba mieć dużo odwagi. Ale drugi raz bym tego nie zrobiła. To tak, jak z szybką jazdą na motorze. Jedna dawka takiej adrenaliny wystarczy...

Chętnie bym spróbowała, ale nie wiem czy w ostatniej chwili bym nie zrezygnowała Mam nadzieję, że nie Obawiam się też, że mój żołądek po takim skoku (a szczególnie powrocie) mógłby zgłaszać pretensje Już nawet na karuzeli w wesołym miasteczku nie mogę jeździć

Junior Member
    Co prawda nie skakałam na bungee, ale byłam w parku linowym na czymś podobnym, tylko skok nogami w dół. Wrażenia są przednie, więc na prawdziwym bungee, pewno by było świetnie

umarłabym ze strachu, nie dla mnie bungee
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

nie odważyłabym sie nigdy! szczerze, to średnio mnie to bawi w ogóle, ale gdybym z jakichs niewyjasnionych powodów MUSIAŁA skoczyc.. umarłabym na bank!

Junior Member
    Czy ktoś wie gdzie w Warszawie można skoczyć na bungee?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów