Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Metoda jednego dnia

Senior Member

Metoda jednego dnia

Ktoś już przeglądął tę ksiązkę? warto po nią sięgnąć? Czy to kolejny poradnik, jak schudnąć z restrykcyjnymi dietami?

Junior Member
    Porady dietetyczne oczywiście są - ale to przede wszystkim książka motywacyjna. Dotyczy zmiany nastawienia do do całokształtu życia (w tym jedzenia, ćwiczenie, samooakceptacji). Kładzie nacisk na zdrowy tryb życia, doskonalenie siebie i ćwiczenia. Warto po nią sięgnąć, jeżeli ma się problem z tym, jak zacząć lub jak utrzymać rytm ćwiczeń. No to by były takie podstawowe informacje o tym, co w środku...

Junior Member
    Samo słowo "samoakceptacja" już mnie jakoś nastawia negatywnie, mam nadzieję, że nie chodzi o rady w stylu - polub siebie, swoje życie, zacznij kochać samego siebie...;/ Chociaż oczywiście powinno tak być, to porady tego typu działają na mnie odstraszająco...

Junior Member
    Muszę przyznać że ksiażka godna polecenia

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez rayelia Zobacz posta
    Samo słowo "samoakceptacja" już mnie jakoś nastawia negatywnie, mam nadzieję, że nie chodzi o rady w stylu - polub siebie, swoje życie, zacznij kochać samego siebie...;/ Chociaż oczywiście powinno tak być, to porady tego typu działają na mnie odstraszająco...
    to tak jak na mnie dlatego żadne takie poradniki na mnie nie działają

Junior Member

Ja czytałam tą książkę i jest ona ciekawa naprawdę. Tylko ona właśnie dotyczy bardziej motywacji a nie samej diety i mówi o tym jak to trzeba siebie kochać i szanować. Osobiście lubię takie książki ponieważ one działają na mnie pozytywnie i mam po nich dobre nastawienie.

Ostatnio edytowane przez irwin2057 ; 27-02-2015 o 10:26

Red face

Cytat Zamieszczone przez irwin2057 Zobacz posta
    Ja czytałam tą książkę i jest ona ciekawa naprawdę. Tylko ona właśnie dotyczy bardziej motywacji a nie samej diety i mówi o tym jak to trzeba siebie kochać i szanować. Osobiście lubię takie książki ponieważ one działają na mnie pozytywnie i mam po nich dobre nastawienie.
    skoro wpływa na dobry nastrój to też przeczytam

Ostatnio edytowane przez BalbinaPL1451 ; 01-03-2015 o 20:09

Junior Member
    Jakaś inna książka o motywacji, kto to dokładnie poleci ? Znajdzie się tutaj jakiś taki mądry gościu albo jakiś cwaniak co właśnie będzie chciał coś ciekawego po prostu nam polecić Bo wszyscy lubimy jakieś dobre książki właśnie o motywacji. Jest ich coraz mniej..

"Decydując się na metodę jednego dnia, nie ryzykujesz skazania się na rutynę i niewolę diety. Jedyne, na co się „narażasz” to uwolnienie się od złych przyzwyczajeń i zmiana na lepsze! W poradniku znajdziesz między innymi szczegółowo opracowane programy żywieniowe i zilustrowane zestawy ćwiczeń fizycznych, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb oraz poruszające świadectwa kobiet, którym porady Chantel pomogły schudnąć, zmienić styl życia i odzyskać radość i pewność siebie." - niezła zachęta:-)

Chciałbym właśnie jakąś książkę o motywacji ale nie mogę żadnej polskiej znaleźć..Zagraniczne tytuły to ja widziałem ale ja bym chciał coś polskiego..Ktoś, coś ? bo chciałbym coś sobie przeczytać od początku chciałbym w końcu jakoś normalnie zacząć działać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów