Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: cwiczenia na jędrne nogi i pośladki

rowerek stacjonarny + rozciąganie się i bedzie super ; )

odkryłam nie dawno callanetics , ćwiczenia ingerujące w mięśnie głęboko położone , po miesiącu schudłam 3kg ale ciało boskie bez nadmiernej muskulatury , polecam gorąco

Junior Member
    Według mnie dobrym rozwiązaniem na te partie ciała jest aqua aerobic. Dzięki temu, że prawie cały czas skaczesz w wodzie, nie czujesz zmęczenie, a mięśnie pracują non-stop. Efekty widać bardzo szybko. Ponadto takie ćwiczenia poprawiają elastyczność skóry.

aqua aerobic to rewelacja, na nogi też jak najbardziej rozciąganie po rozgrzewce
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member

tak

Cytat Zamieszczone przez Mexter Zobacz posta
    jeżeli chcesz ćwiczyć w domu to polecam programy 8 minutowe ABS 8min, Legs 8min i jeszcze jednak jakiś jest, po za tym cwiczenia z Tamilee Webb też są nawet spoko przeznaczone głownie dla kobiet
    ja te cwicenia robie i dajom dobry efekt

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez aniaciewierz Zobacz posta
    odkryłam nie dawno callanetics , ćwiczenia ingerujące w mięśnie głęboko położone , po miesiącu schudłam 3kg ale ciało boskie bez nadmiernej muskulatury , polecam gorąco
    Callanetics? A co to? jak to? Możesz napisać coś więcej?

Junior Member
    Ja rowniez polecam trampoline. I to wcale nie musi byc taka wielka ogrodowa. Ja sobie kupilam taka mala, spokojnie znalazlam dla niej miejsce w duzym pokoju. Cwiczenia biore z forum trampolina.org, a trampolinke zakupilam tutaj http://www.trampoliny.pl/ Polecam!

Junior Member

Odchudzanie

Wszystkie z powyższych propozycji aktywnego spędzania czasu w celu redukcji tkanki tłuszczowej u kobiet są jak najbardziej poprawne jednak nie zapominajmy o tym, że formę aktywności fizycznej powinniśmy dobierać indywidualnie do własnych możliwości, tz. stażu treningowego, poziomu wytrenowania, stanu zdrowia oraz dostosowując do konkretnych celów i założeń treningowych rozłożonych w czasie ponieważ nic nie przychodzi od razu. To samo dotyczy redukcji tkanki tłuszczowej. Poziom spadku masy ciała aby uniknąć niechcianych powrotów tzw. efektu jo-jo musi być rozłożony w czasie. Optymalnym i najbardziej zdrowym poziomem redukcji tkanki tłuszczowej pozwalającym zachować pożądaną przez Panie wagę jest 0,5 kg na tydzień. Jednak chciałbym przejść do sedna sprawy podkreślając, że najważniejszą i podstawową kwestią w zdrowym i bezpiecznym odchudzaniu jest zbilansowana dieta. Bez niej nawet najlepszy i najcięższy trening nie przyniesie pożądanych efektów w postaci spadku masy ciała i pozbycia się tłuszczu z okolic ud i pośladków które u kobiet są głównym miejscem odkładania się tkanki tłuszczowej. Jest to tzw. otyłość ginoidalna charakteryzująca właśnie Panie. Jednak mimo mało estetycznego wyglądu i położenia tej, że tkanki tłuszczowej u Pań nie ma ona tak negatywnego wpływu na organizm jak typowa otyłość męska tzw. androidalna, która charakteryzuje się odkładaniem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, a jest niebezpieczna i stanowi spore zagrożenie dla stanu zdrowia mężczyzn ze względu na to iż obejmuje nie tylko zewnętrzne powłoki jamy brzusznej ale pokrywa też narządy wewnętrzne takie jak np. serce, wątroba upośledzając ich prawidłowe funkcjonowanie. Tak więc podsumowując swoją wypowiedź dotyczącą poruszonego przez Panie tematu redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach ud i pośladków zachęcam aby waszej aktywności fizycznej towarzyszyła również zdrowa i zbilansowana dieta która będzie kluczem do upragnionego celu.
    Pozdrawiam

Junior Member
    Ja polecam bieżnię, ale jest droga więc można na niej biegać na siłowni. Do treningu domowego faktycznie polecam stepperek, rowerek lub orbitrek. Ale ostatnio odkryłam coś takiego http://mmo.pl/2714-pas-parowy-steam-o-belt.html Jak myślicie czy po półgodzinnym treningu warto założyć ten pas i się wypocić? Efekt sauny brzmi obiecująco

spróbować takiego pasu może i warto, ale trzeba potem uzupełnić płynów dużo
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów