Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Wątek: cwiczenia na jędrne nogi i pośladki

Cytat Zamieszczone przez ActiveStargard Zobacz posta
    spróbować takiego pasu może i warto, ale trzeba potem uzupełnić płynów dużo

To podstawa, ale nie szczególnie wierzę w ten rodzaj ujedraniania mieśni.

Junior Member
    wydaje mi się, że różnego rodzaju pasy - czy to "sauna" czy wibracyjne mogą być tylko dodatkiem w walce o zgrabne nogi i pośladki... tak samo jak cud - kremy i balsamy.
    Wg mnie przede wszystkim liczy się to co jemy - czyli rozsądna dieta połączona ze zdrowym, aktywnym trybem życia... Co do zajęć, po których zauważyłam u siebie poprawę w/w części ciała, to polecam zajęcia typu cellulit killer czy ABT.

Junior Member
    Witam
    Szukacie dobrego sposobu na jędrne nogi i pośladki?
    Mam dla Was rozwiązanie!
    Zapraszam do nowego Studia Vacu Fit w Katowicach-Ligocie przy ul. Kruczej 4.
    Dzięki tym urządzeniom pozbędziecie się uporczywego cellulitu i ujędrnicie swe ciało!
    W każdym miesiącu super promocje!

telefon kontaktowy: 32/204-02-36

Do zobaczenia!

Junior Member

Hoolaj !

Na jędrną pupę i pośladki pomaga kręcenie na hoola-hopie. Jeśli robisz ćwiczenia na lekko ugiętych nogach, efekty są świetne. Schudłam w tamtych okolicach o rozmiar w ciągu miesiąca A nie trzeba się jakoś specjalnie wysilać, choć oczywiście jest to wysiłek. Uważaj tylko na zbytnie obciążenie stawów i jeśli zaczną Cię boleć, kup sobie w aptece np. leczniczą sól do kąpieli Salco - po trzech tygodniach regularnego używania soli stawy się wyleczą. Powodzenia w ujędrnianiu!!!

Junior Member
    A ja polecam bieganie- na moje nogi i pupe działa rewelacyjnie biegam prawie 6 miesięcy i na prawde widze efekty. Mam moze nie umięśnione ale twarde nogi i wydaje mi sie ze ogólnie zgrabniejsze i tylek tez o wiele lepszy ;D
    liczy się systematycznosc

Junior Member
    Zobacz sobie ćwiczenia z 5 fit energy + program fitnesowy. Dla mnie najlepsze ćwiczenia, które trwają 25 min. Idealnie wykształcisz sobie sylwetkę, tylko pamiętaj o zbilansowanej diecie Bo sport to tylko 30% sukcesu

Junior Member
    Super są ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem maszyny leg extension. Na siłowni takie znajdziesz i fajnie można je wykorzystać do treningu na nogi i pupę.

Junior Member
    rowerek

Polecam jazde na rowerku pozdrawiam

Na pośladki to polecam ćwiczenia chodakowskiej - brazylijskie pośladki. A na nogi to pozostałe jej programy.
    Ostatnio edytowane przez magdalena55 ; 21-07-2016 o 15:33

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów