Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: mini żele antybateryjne do mycia rąk

Junior Member

mini żele antybateryjne do mycia rąk

Czy któraś z was miała okazje używać żeli antybakteryjnych?
    Podobno pokazały się takie żele w małych buteleczkach ok 80 ml, można ich używać bez wody!Fajna sprawa na wyjazd, rower itd
    Macie jakieś opinie na ten temat?
    Czy po użyciu, ręcę się nie kleją?, czy są żele o różnym zapachu? gdzie je mozna kupić?
    Dzięki

Wink

to super sprawa..koleżanka kiedyś "poczęstowała" mnie takim żelem zamiast zwykłych chusteczek i okazało się, że ręce są świeże i nie kleją się..polecam!!!

Senior Member
    super sprawa, sczególnie podczas wyjazdu z dziećmi. Szybko mozna umyć ręcę są na parwdę rewelacyjne i mile pachną i odświeżają. Doskonałe na wypad rowerowy, a także na czas, gdy w pracy nie ma wody...

Junior Member
    Popieram, naprawdę fajna sprawa. Świetnie sprawdza mi się na działce dla dzieci

Junior Member

żele antybakteryjne do mycia rąk

Super dzięki za info. też tak myślę
    Możecie polecić jakiś konkretny produkt?
    Kupiłam produkt o nazwie Amukina - spełnia swoją rolę, pachnie ładnie ale jestem ciekawa jak się "sprawują" inne żele
    Na długo mi nie wystarczy i niebawem będę kupować kolejny i nie wiem czy Amukinę czy coś innego
    Dajcie proszę znać

Junior Member
    Jeszcze jedna ważna sprawa
    Odkryłam nową cechę Amukiny- ważne i przydatne - usuwa skutecznie z rąk nieprzyjemne zapachy np. cebuli i ryb.
    To naprawdę super sprawa- jeżeli wiecie o czym mówię

Junior Member
    Właśnie wróciłam z 3 dniowego wypadu nad morze-mieszkaliśmy na campingu w Chałupach- słuchajcie żel sprawdził się znakomicie nie trzeba było co 5 minut "latać" do umywalni
    Naprawde jeżeli jescze nie używacie spróbujcie, a z całą pewnością noszenie żelu wejdze wam w krew
    Może brzmi to jak reklama ale Amukina to naprawdę świetna sprawa, zresztą nie upieram się przy Amukinie ale przy samej ideii żeli antybakteryjnych do rąk

Uprawnienia umieszczania postów