Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: chusteczki do usuwania nadmiaru sebum

Question chusteczki do usuwania nadmiaru sebum

Słuchajcie, kiedyś gdzieś widziałam takie cieniutkie chusteczki (jak papierki), które usuwały nadmiar zanieczyszczeń i sebum ze skóry twarzy, nigdzie już tego nie widzę..może któraś z was dziewczyny używa? znacie jakąś firmę, która je produkuje? kiedyś ..dawno temu Avon miał je w swojej ofercie

Senior Member
    Poszukaj w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych,tam masz największy wybór a ceny również atrakcyjne,więc warto.
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    te cienkie papierki to bibułki matujące i można je dostać w chyba każdej drogerii. kosztują ok. 5zł polecam. wystarczają na baaardzo dlugo (jest ich chyba 40). wystarczy jedna przylozyc do miejsca gdzie swieci Ci sie twarz, a w kilka sekund zbiera caly 'tluszcz'

Junior Member
    Rowniez polecam, juz uzywam ich od paru lat

Junior Member
    Ja mam je zawsze w torebce.

Junior Member
    Ja używam z Inglota, są fajnie spakowane i skuteczne

Junior Member
    Ja również używam tych z Inglota i jest bardzo z nich zadowolona . Są naprawde skuteczne i nie kosztują dużo. Widziałam podobne chyba w Wispolu, ale niestety nie pamiętam nazwy firmy, aczkolwiek wydaje mi się, że teraz takie produkty są w większosci drogerii.

Unhappy

Ja przed ślubem zakupiłam bibułki matujące Dermiki - oczywiście ich nie użyłam, bo nie było kiedy. Nadal je mam, nie używam codziennie, są wydajne, matują dobrze, ale myślę, że jak się skończy opakowanie to sięgnę po ArtDeco - słyszałam, że są dobre. Wystarczy przyłożyć do miejsca, które chcemy oczyścić.

Znajdź coś dla siebie-http://igorweksler.blox.pl/2015/03/J...wac-ryski.html. Wejdź i skomentuj.
    Ostatnio edytowane przez MrMaryellen2067 ; 08-07-2015 o 09:57

Uprawnienia umieszczania postów