Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: elektroniczna niania?

Question elektroniczna niania?

Drogie mamy co o niej sądzicie? modny gadżet, czy przydatne urządzenie

przesada, myślę, że niepotrzebne, najważniejszy jest kontakt matki z dzieckiem
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Nie no nie można powiedzieć, że jest to mało przydatny gadżet, jednak na moje, można najesć sie strachu gdy niania jest za cicho, wtedy zaraz jakieś głupie mysli przychodzą do głowy, bynajmniej ja mam często takie myśli...

Junior Member
    To może wypowie się tata dwójki dzieci
    Uważam, że jest to najgenialniejsze urządzenie w jakie zainwestowaliśmy.
    Kupiliśmy porządną Philipsa i posłużyła nam przy dwójce...i jeszcze powędrowała dalej w rodzinę
    Żona po uśpieniu maluchów włączała nianię i spokojnie mogła spędzić czas na swoich zajęciach w drugim pokoju przy zamkniętych drzwiach. Ogromne ułatwienie, pełna kontrola malucha i do tego spokojny wieczór...bezcenne.

Gorąco polecam

No właśnie.. jak się mieszka w małym mieszkaniu i pokój dziecka jest 4-5 metrów od nas to takie urządzenie może wydawać się zbędne, ale jeśli mieszkamy w domu jednorodzinnym, a pokój dziecka jest ulokowany na piętrze to taka elektroniczna niania może w wielu przypadkach okazać się potrzebna.

Tak, ale lepiej zainwestować i kupić coś porządnego. Ewentualnie jakąś markową na używaną na allegro.
    Ostatnio edytowane przez zupiak ; 21-01-2017 o 17:17

Junior Member
    Stanowczo przydatne, sam podczas narodzin bobasa wykorzystywałem.

Junior Member
    Moim zdaniem najważniejszy na każdym etapie dorastania dziecka jest kontakt z matką. Lepiej patrzeć na to pod tym kątem.

Uprawnienia umieszczania postów