Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Jakie ubranie na rower?

Junior Member
    U mnie świetnie sprawdzają się rękawice żelowe na rower (kupione na Conrad.pl), które bardzo dobrze tłumią wibracje. A oprócz tego kurtka ochraniająca od wiatru, kask i spodnie Brubeck

Junior Member
    bielizna termoaktywna sprawdza się w chłodniejsze dni. no i jakiś softsell. jak cieplej warto zainwestować w ubrania oddychające. 100% bawełna nie sprawdza się - przynajmniej takie są moje doświadczenia... przykleja się do pleców, parzy etc... zwłaszcza jak jedzie się z plecakiem.

Zdecydowanie odzież termoaktywna,bedzie to wygodne i zarazem praktyczne rozwiązanie podczas jazdy na rowerze. Zapraszam do nas,mamy szeroki wybór i chętnie doradzimy,pomożemy.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez klaudia123 Zobacz posta
    U mnie świetnie sprawdzają się rękawice żelowe na rower (kupione na Conrad.pl), które bardzo dobrze tłumią wibracje. A oprócz tego kurtka ochraniająca od wiatru, kask i spodnie Brubeck
    Bielizna termoaktywna jak najbardziej, ale samego brubeck'a bym nie polecała. Jak najbardziej jest świetny ale też drogi. Tervel jest w zasadzie z tej samej półki jeśli chodzi o klase produktu a cenowo około 100 zł tańszy.

Cytat Zamieszczone przez lettka Zobacz posta
    bielizna termoaktywna sprawdza się w chłodniejsze dni. no i jakiś softsell. jak cieplej warto zainwestować w ubrania oddychające. 100% bawełna nie sprawdza się - przynajmniej takie są moje doświadczenia... przykleja się do pleców, parzy etc... zwłaszcza jak jedzie się z plecakiem.
    Moim zdaniem bielizna termoaktywna bardziej sprawdza się w gorące dni, kiedy się pocisz ona tą wilgoć zbiera ze skóry dzięki czemu nie jest zimno. Zwłaszcza, że to już nie tylko kalesony ale i bokserki, koszulki, podkoszulki i oczywiście termoaktywne staniki. Bez tego sobie jazdy na rowerze nie wyobrażam.

Strój na wycieczkę rowerową powinien być przede wszystkim wygodny i przewiewny, dlatego warto wybrać dobrej jakości bawełnę. Zbędne jest inwestowanie w profesjonalną odzież kiedy nie pokonujemy długich tras a wycieczki rowerowe są sporadyczne lub kiedy dopiero planujemy rozpoczęcie przygody z rowerem.

czy bielizna termoaktywna jest konieczna? wydaje mi się, że zwykła bawełniana koszulka lub dres dla początkującego wystarczy, ja jak na razie nie planuję długich tras, za słabą mam na takie wyprawy kondycję, nie wiem, czy obowiązkowy jest kask, jeśli tzw. trasy rowerowe obejmują obrzeża miasta, lasy…?

Junior Member
    Od siebie zaproponuję jeszcze Decathlon. Ciuchy (nie tylko rowerowe) jakościowo są ok, a przy okazji można trafić na niezłe okazje - przykładowo niedawno za 15zł kupiłem koszulkę przecenioną ze 140zł, także bardzo fajna sprawa. Rzeczy niezwiązanych z rowerami też mam trochę i jestem w stu procentach zadowolona.

To zależy na jakie trasy jadę czy górskie czy po prostej drodze, zawsze trzeba mieć spodnie, leginsy całe najlepiej- mniejsze ryzyko urazów, kask oraz ochraniacze na pewno na ręce, plecak z dobrym wyposażeniem.

Legginsy na rower myślę, że akurat to nie jest dobry pomysł. Można się przy tym mocno spocić i można przy tym wykorkować litrami potu mi się w taki sposób wydaję, że chyba trzeba jeździć w firmowych ciuchach aby było dobrze i aby było tak spoko. Bez tego nie można liczyć na jakie kolwiek sukcesiki

Junior Member
    Ja teraz w spodenkach jeżdzę , legginsów nie lubię.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów