Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Jakie ubranie na rower?

Junior Member
    Najważniejsza jest wygoda

I jak kwestia odzieży na rower, zdecydowałeś się na coś? Jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to koniecznie daj znać na forum i napisz swoja opinię, czekamy na odpowiedź i służymy również pomocą, poradami na Formicki-Bike.pl

Junior Member
    Ja osobiście to kupiłam sobie ciuchy na rower w Lidlu. Czasem mają tam promocje. Mam termo koszulkę i spodenki. Do tego też mam kurtkę nieprzemakalną i fajne buty SPD

Junior Member
    Ja akurat dostałam w prezencie spodnie, a top mam już od X lat... muszę dokupić jakąś kurtkę. A teraz myślę o tym żeby się jakoś wzmocnić przed sezonem i znalazłam kilka dobrych ćwiczeń http://obk.pl/jak-wzmocnic-sie-na-sezon-rowerowy/ może Wam też się przydadzą. Już zaraz cieplutko będzie i będę w końcu mogła jeździć rowerem do pracy

Polecam wybrać dobrą odzież termoaktywną, ale akurat pod tym względem nie warto oszczędzać bo bezie to coś co posłuży nam przez lata. Teraz w sklepach internetowych znajdziemy niższe ceny.

Junior Member
    Dla mnie najważniejsza podczas jazdy rowerem jest wygoda i komfort, dlatego też odpowiednią odzież dobieram pod tym kątem.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów