Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Wątek: Wybór uczelni

Junior Member
    Studiuje logistykę na MWSLiT, przy wyborze uczelni kierowałem się tym, jak długo uczelnia kształci na tym kierunku, czy załatwiają studentom praktyki, staże, cz można zrobić magisterkę, czy jest zapotrzebowanie na specjalistów w tym kierunku.

Pierwszy wybór podejmuje się przy wyborze liceum, czy technikum. Już tam przecież są konkretne kierunki, np. biologiczno-chemiczny. Potem matura... jednak czasami dostanie się na studia to loteria i ląduje się na zupełnie czymś innym niż się chciało.

Jakiestudia.pl

Maturzysto - Powstał nowy portal internetowy! Na www.Jakie-Studia.pl Poleć znajomym znajdziesz informacje na temat kierunków studiów, uczelni wyższych. Dowiesz się o kursach językowych, skorzystasz z bazy ogłoszeń o mieszkaniu, pracy, książkach, itp. Skorzystaj z oferty i dowiedz się więcej na tematy dotyczące Twojej edukacji i nie tylko!
    PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO
    DOTACJE NA INNOWACJE

Newbie to this Discussion board. Hello there Anybody!

Hi there anyone who reads this,
    My names is Kasey, I am from Ireland and i found this web page even when hunting to get a translation to 1 of my favorite tunes and figured it will be neat to join! Check out out my profile and come to feel free of cost to strike up discussion on my discussion board! I do know
    http://kalidays.net/blog/tips-on-how...netic-alopecia
    http://92entreprendre.com/articles/t...ichotillomania

loads about audio and dance!

Junior Member
    Czy zna ktoś możne jakąś uczelnię gdzie mogłabym zdobyć uprawnienia państwowe instruktora fitness?? Zależy mi na zajęciach dziennych (pn-pt) Tylko nie miesięczny kurs lecz powiedzmy ok 1 rok by się nauczyć wszystkiego od podstaw. Najlepiej w miastach : Warszawa, Łódź, Wrocław...

Junior Member
    przeglądnij sobie rankingi i magazyn perspektywy, duzo tam przydatnych informacji, NAPRWDĘ

Polecam kursy na AWFie w Warszawie! Profesjonalne i naprawdę przygotowujące do zawodu, wiem bo sama taki przebyłam

Junior Member
    kierunek, specjalizacja, to czy jest publiczna czy prywatna (na prywatnych jest sziiit)

Junior Member
    6pak - na publicznych też coraz cześciej jest szit...

uczelnia

Wybierz raczej uczelnię państwową. Kieruj się tym także, jakie perspektywy znalezienia pracy możesz mieć po skończeniu wybranego przez siebie kierunku

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów