Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: zdrowe odżywianie w pracy

Senior Member

zdrowe odżywianie w pracy

MAcie jakieś pomysł na zdrowe odżywianie w pracy?

Senior Member Awatar jagienkaFit
    koktajl proteinowy, kanapki z chlebem paloziarnisty, kielki z jogurtem naturalnym, orzechy pestki, nasiona(nie za duzo!)

Jogurt z musli, jakieś owoce, warzywka (najlepiej sałatka warzywna :-) ciemne pieczywo, można też coś sobie podjadać (coś w rodzaju pestek dyni słonecznika itp.) Do tego jakiś sok. W zasadzie sposobów jest mnóstwo :-)

Cokolwiek, ale żeby nie zabrakło jogurtu pitnego i jakiegoś owocu, tak to mogę pracować

Senior Member Awatar jagienkaFit
    cokolwiek... hmmm i z tym jest problem, zacznijmy sie odzywiac bo jestesmy przejedzenia ale niedozywieni

Junior Member
    Propozycji już kilka padło Moje rozwiązanie - sałatki (przygotowane w domu, nie kupne), owoce, jogurty, ciemne pieczywo, musli W zasadzie jest spore pole manewru, tylko, że my najczęściej idziemy na łatwiznę. A dla chcącego nic trudnego.

Junior Member
    ależ możliwości jest od grom ai jeszcze trochę! wiem, co mówię, bo sama pracuję w godzinach 10-18, więc w porze głównych posiłków, bądź co bądź... jeżeli macie w pracy mikrofalówkę, a w coraz większej ilości biur takow się znajduje, to można bez problemu jeszcze bardziej rozwinąć swoją wyobraźnię i przygotować sobie szybko w domu, a jednak ciepłe dania, co wiadomo nie jest bez znaczenia dla naszego żołądka ja najczęściej robię: ryż/makaron z tuńczykiem/ugotowanymi kawałkami piersi z kurczaka, plus do tego jakieś warzywka (mogą też być z puszki: groszek, qqrydza, fasolka...), ew. też sos własnej roboty, na to cieniuteńki plasterek sera i do mikrofalówki do podgrzania - pyyyycha!
    albo na zimno też setki wariantów sałatkowych: sałata, ogórek, pomidor, słonecznik, pestki dyni, kurczak, ser feta, twarożek, ....
    albo też oczywiście musli, jogurt, ... możliwości jest tyyyyyle, tylko trzeba troszkę się przygotować, ale warto, bo jak człowiek głodny, to najchętniej by się byle czym zapchał, a to się nigdy dobrze nie kończy :///

Jak dla mnie to bardzo cięzkie do zrealizowania. Ja nie potrafie się za zdrowo odzywiac. Zawsze jem w pospiechu i to mnie gubi.

to już znasz swój problem - a to połowa sukcesu teraz czas coś z tym zrobić

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    MAcie jakieś pomysł na zdrowe odżywianie w pracy?
    Każdy posiłek może być zdrowy w pracy. Możesz zrobić w domu sałatkę i ją ze sobą zabrać. Użyj świeżych warzyw, dodaj do tego pełnoziarniste pieczywo, sos na bazie oliwy z oliwek czy jogurtu naturalnego. Możesz również zrobić np koktajl z jogurtu naturalnego i owoców i również zabrać go ze sobą.
    Dobrą przekąską jest owoc czy sam jogurt naturalny, dodaj do tego musli zrobione samodzielnie (płatki+owoce suszone).

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów