Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: zdrowe odżywianie w pracy

Dziewczyny, może macie ochotę wybrać się do restauracji Green Patio na bezpłatne porady dietetyka? Spotkania odbywają się w każdą środę, w restauracji przy ul. Nowogrodzkiej, w okolicy teatru roma. Ja byłam kilka razy i naprawdę bardzo mi się podobało.

Junior Member
    Ja również polecam zrobioną samodzielnie sałatkę z warzyw i do tego ciemne pieczywo. Na pewno będzie to pożywny i bardzo smaczny posiłek.

Senior Member Awatar jagienkaFit
    pomysłów na sałatki jest tyle ile gatunków warzyw multum

Junior Member Awatar Khady
    ja w pracy lubię sobie zrobić kaszkę manną albo mleczny ryż słodka chwila, zaspokajam tym głód i ochotę na coś słodkiego za razem
    lubię też zjeść banana albo jabłko

Cytat Zamieszczone przez Khady Zobacz posta
    ja w pracy lubię sobie zrobić kaszkę manną albo mleczny ryż słodka chwila, zaspokajam tym głód i ochotę na coś słodkiego za razem
    lubię też zjeść banana albo jabłko
    A ja w pracy robię odżywczy posiłek, który zajmuje mi tylko dosłownie 2 minuty i jest rewelacyjny.

Junior Member
    Do miseczki wlewam jogurt naturalny, do tego łyżeczka miodu i banan lub własnoręcznie spreparowane musli, suszone owoce (bez dodatku siarki, oleju i cukru), orzechy...
    Albo wafle ryżowe plus jabłko, mandarynki lub jakieś sezonowe owoce...
    Sałatka: kilka liści sałaty, pomidorek, kilka rzodkiewek, kilka kostek niskotłuszczowej fety, oliwki plus lekki winegret na bazie soku z cytryny lub octu balsamicznego z ekologicznymi ziołami (bez sztucznych dodatków i glutenu) i oliwy z oliwek.
    Lub grahamka z lekkim twarożkiem z miodem, albo takaż grahamka z kremowym serkiem i plastrem wędzonego łososia lub kawałkiem innej rybki.
    Żadnych sztucznych zupek w proszku, budyniów, słodkich chwil i innego paskudztwa.

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    MAcie jakieś pomysł na zdrowe odżywianie w pracy?
    No jasne, że tak. Będąc w pracy robię sobie szklankę posiłku odżywczego. Trwa to dosłownie 2 minuty. Dla mnie jest REWELACYJNY i Tobie też radzę spróbować.

Senior Member
    a możesz podać przepis))

a możesz podać przepis))
    No jasne, że tak.
    Przepis jest bardzo prosty i szybki.
    Szklanka mleka 1,5% i 2 płaskie łyżki posiłku odżywczego o smaku np. czekoladowym, truskawkowym, waniliowym, ciasteczka z kremem, owoce tropiku. I wymieszać, ok. 2 minut. W pracy polecam shayker, a w domu mikser, lub shaker. Do tego można dodać owoce, orzechy, rodzynki, sok, kakao i wszystko to, co komu smakuje. :>
    Smakuje naprawdę rewelacyjnie.

MAcie jakieś pomysł na zdrowe odżywianie w pracy?
    Dzień wcześniej przygotuj sobie posiłki, wkładaj w pojemniki na żywność i rano zabieraj ze sobą do pracy. Żadnych kanapek i innych śmieciowych posiłków.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów