Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Wątek: zdrowe odżywianie w pracy

Zawsze można też po prostu wstać wcześnie, iść do sklepu i kupić coś świeżutkiego, a następnie szybko przygotować i do pracy

Zdrowo można się odżywiać zawsze i wszędzie. Kwestia odrobiny planowania i poświęcenia trochę czasu na przygotowanie jedzenia. Ale na pewno warto

Junior Member

Suplementy

Mam pracę siedzącą, więc muszę dbać o swoją aktywność poza nią. Stosuję tabletki weight-loss.pl i codziennie biegam. Polecam.

Obecnie większość z nas pracuje w trybie siedzącym. Bardzo ważny jest, więc ruch. Są nawet badania, które uznawane są za alternatywne, które wskazują, że dla dobrego zdrowia konieczne jest ćwiczenie, co najmniej 5 godzi tygodniowo. Ćwiczenia, czyli ruch, jak bieganie, ale nie muszą to być wcale ćwiczenia intensywne. Natomiast w pracy dobrym rozwiązaniem jest jedzenie owoców, warzyw, które nie dostarczają tak dużo kalorii a zabijają głód. Ewentualnie wspomaganie poprzez naturalne suplementy forte weight-loss.pl

Możesz napisać o jaki posiłek dokładnie chodzi oraz podac mniej wiecej z czego go przygotowujesz? Bo byc może okaże się to fajnym patentem,który wykorzysta więcej osób,więc czekamy na szczegóły.
    www.citysport.com.pl - obuwie sportowe.

[url=http://citysport.com.pl]obuwie sportowe Adidas,Nike[/url]

Junior Member
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Ja również, mam pracę siedzącą. W pracy zatem jem przede wszystkim warzywa i owoce (głównie te mniej słodkie). Jednak zdarza mi się że chce mi się czegoś bardziej sycącego. Mając dostęp do płyty indukcyjnej nie zastanawiam się długo. Biorę musli - zalewam je wrzącą wodą, chwilę gotuję. A potem na to chudy jogurt albo serek homogenizowany (to bardziej rozpustnie). Czas przygotowania - max 10 minut. Dobre.
    Za zdobyta wiedzę trzeba zapłacić bólem.
    http://www.fitmania.eu

Junior Member
    Przegląda
    Oświęcim
    Najgorsze co moze byc to spozywanie tzw 'obiadów' w pracy przez kebaby czy fast foody mieszczące się obok zakladu pracy. wielu moich znajomych tak robi, bo to szybko, wygodnie i blisko. Ja wolę spożywać naturalne jogurty, ewentualnie od czasu do czasu fit batoniki, które są znacznie bardziej sycące niz te wszystkie kaloryczne bomby. Prawda jest taka, ze zdrowe odzywianie w pracy jest a) tańsze i b) prostsze
    BIO-REH - praca Oświęcim, kosmetyki, rehabilitacja
    Tutaj zaczyna się moja przygoda z fitness

Junior Member
    Polecam sushi, zdrowe, lekkie i dodaje energii. Osobiście uwielbiam!

Junior Member
    Ja po prostu sobie przynoszę własny obiadek i odgrzewam. Jeśli nie to w jadłospisie jest jakiś serek, chrupkie pieczywo i warzywo/owoc. Lekko, smacznie i mega pożywnie

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów