Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: zdrowe odżywianie w pracy

Junior Member
    Do pracy odkąd jestem pod opieką dietetyka z Centrum Medycznego Bieńkowski zwyczajnie nosze swoje pudełka. Juz nawet jakos mi to weszlo w nawyk, ze wieczorem po prostu 30 minut stoje przy blacie i pakuje co tam mam w jadłospisie na drugi dzień. Inaczej raz że nie dałabym rady przetrwac zwłaszcza w te upały, a dwa ze no waga zaraz by mi poleciała do góry przez nieregularne jedzenie

Junior Member
    Dla mnie jedzenie w pracy zawsze było problemem - podjadanie, jakieś batoniki, orzeszki itd. Teraz, odkąd mam Warszawski dzień by Mateusz Gessler to wszystko się zmieniło, mogę się lepiej odżywiać bez przejadania. To jets naprawdę super!

Junior Member
    Posiłek podczas pracy według mnie jest obowiązkową rzeczą. Jeśli jesteśmy głodni to ciężko będzie nam skupić się na pracy (przynajmniej ja tak mam). Dlatego zawsze przygotowuje sobie posiłek przed pracą, następnie pakuję do pudełeczka i szamam sobie podczas jednej z przerw. Oczywiście warto zadbać o to, aby był to zdrowy posiłek. Pochwalę się Wam moim ostatnim znaleziskiem jeśli chodzi o zdrową żywność, a jest nim kurczak bez antybiotyków (http://www.farmio.com/kurczak-babuni). Szczerze powiem Wam, że smakuje zdecydowanie lepiej niż kurczaki, które faszerowane są antybiotykami. Plus świadomość, że je się naprawdę zdrowe mięso jest bezcenna. W ostatnim czasie jest to mój podstawy posiłek w pracy, dorzucam jeszcze do tego ryż i burczaki - jest pysznie

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów