Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Wakacje w górach!

Cytat Zamieszczone przez Giantka Zobacz posta
    Mój facet ma nóż mysliwski i kroji nim wszystko co się da.
    brzmi groźnie - pewnie jakiś wypasiony ten nóż

Cytat Zamieszczone przez Giantka Zobacz posta
    Mój facet ma nóż mysliwski i kroji nim wszystko co się da.
    A czy taki nóż nie ma przypadkiem specjalnego ostrza, tak zakrzywionego aby łatwo było skalpować zwierzęta?

Ja często decyduje się na wyjazdy w góry i to zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Wiadomo, że nie mogę sobie pozwolić rok w rok na tak częste wyjazdy, ale co jakiś czas staram się jeździć w wyższe rejony Polski i nie tylko, gdyż w ostatnich latach postanowiłam sprawdzić góry z perspektywy czeskiej i słowackiej

To już całkiem hardkor z tylu granic to się tylko możesz przez to pogubić i przez to tylko może Ci to zawrócić w głowie i to chyba mocno, najmocniej. Ja jednak myślę, że to trzeba sobie dawać radę i jechać w zimie i w lecie chociaż w zimie lepiej bo jeszcze można zaliczyć narty.

Raczej tylko narty. Zimowe wędrówki po górach tylko dla wprawionych turystów

To zależy gdzie będziesz nocować . czy normalnie w wynajętym pokoju czy w jakimś schronisku gdzieś w górach. Ale na pewno d turystycznego powinnaś zabrać: wodę, apteczke domową, bandaże itd. śpiwór, kometyczke, potem prowiant ,woda itd.

Senior Member
    Zima w górach jest lepsza no i wiosna, mmm super

Wakacje w gorach

Witam wszystkich. Poradzcie prosze - chcemy z mezem wyjechac na tydzien czasu w polskie gory, ale nie wiemy gdzie. Moze cos poradzicie? Noclegi ok. 30 zl. Parking i przepiekne widoki. Oczywiscie chodzi o wakacje poardawiam
    przy okazji jedzcie do szczawnicy - przepiekna okolica i te gfory :d

Też uwielbiam wakacje w górach A szczególnie w Bieszczadach, gdzie byłam w tym roku z rodzinką. Zawsze przed wyjazdem sobie planuje każdy dzień, by zobaczyć jak najwięcej. W tym roku bardzo pomógł mi w tym artykuł z https://bieszczady.land/5-bieszczadz...ala-od-tlumow/ , z którego dowiedziałam się jakie pięć szklaków w Bieszczadach najlepiej odwiedzić

Junior Member
    Jak jedziecie w góry nawet w Polsce to pamiętajcie o ubezpieczeniu https://kioskpolis.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ . Koszty w razie wypadku, typu transport, są tak duże że totalnie nie opłaca się jechać bez niego

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów