Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Informatycy

Junior Member

Informatycy

Witam. Jako iż ten zawód to moja pasja to gdyby ktoś chciał coś z tej dziedziny np do szkoły lub ogółem to pisać na PM

jestes informatykiem czy chcesz nim zostac?

Junior Member
    Informatyka to tak szeroka dziedzina jak medycyna - wiem bo skończyłem ten kierunek na UW, programowanie aplikacji internetowych i teraz mam problemy ze zdrowiem a dokładnie o siedzenia ostro mi bolą plecy - i właśnie dlatego szukam tu pomocy może jakiś sport.
    Jak lubiłeś fizykę czy matematykę w szkole to idź na Informatykę a jeżeli nie lubiłeś wspomnianych przedmiotów wybierz inny kierunek.

Fajnie że ktoś chce pomóc. Kiedyś myślałem o tym kierunku
    www.open-info.eu

kierunek ciekawy, patrząc z boku, choć ja się w tym nie widzę
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Kierunek informatyka jest przede wszystkim bardzo dochodowy, zwłaszcza, gdy np. umie się programować, praca w takich fachu jest od razu, jednak nie ma w tej pracy niczego fascynującego.

Informatyka to bardzo duży zakres.To kim dalej będziesz chciał być to zależy.Jest bardzo dużo działów.Możesz naprawiać komputery,laptopy,telefony lub być administratorem,helpdesk itd.

Junior Member
    jednak nie ma w tej pracy niczego fascynującego.
    To nie jest prawda. Samo programowanie to tak rozległa dziedzina jak budowa domu - są nudne i monotonne 'prace', wymagające mniejszych kwalifikacji oraz są takie, które są twórcze i wymagają bardzo rozbudowanego aparatu myślenia abstrakcyjnego i doświadczenia. Programista programiście nie równy
    Sam pracuje jako programista i mogę szczerze polecić ten zawód innym - zapotrzebowanie jest tak duże, że możesz sobie wybrać co będziesz robił (adekwatnie do umiejętności).
    Ostatnio edytowane przez sebakot ; 30-01-2017 o 10:47

Uprawnienia umieszczania postów