Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Herbaty

Junior Member

Herbaty

Jakie herbaty pijacie na przykład po treningach? Ja jestem fanka smakowych na przykład Dilmah. Generalnie lubię jak coś ma smak więc pewnie stąd bierze się to zamiłowanie do smakówek a wy co pijacie?

Jestem uzależniona od zwykłej czarnej herbaty Więc piję nie tylko po treningach, ale w ogóle dużo piję :-) Próbowałam kiedyś zielonej, ale średnio mi smakowała, więc zrezygnowałam i powróciłam do swojej :-) Podobno czerwona herbata też jest zdrowa :-)

Junior Member
    Generalnie kiedyś eksperymentowałam z czerwoną ale jakoś mi nie podchodziła, zieloną czasem pijam na przykład Sencha dilmah ale to raz na jakiś czas, jednak mimo wszystko smakowe mi najbardziej podchodza.

Senior Member
    ja po treningach pije tylko wodę mineralną A jeśli chodzi o herbaty, to zielona z dodatkiem cytryny, pycha

Junior Member
    Ja z dodatków do herbaty to wlewam kilka kropel tabasco do jednej herbaty Dilmah ginger and orange. Normalnie rozgrzewa nieźle w te coraz zimniejsze wieczory

Senior Member
    Po treningu w ogóle nie pijam herbaty,chociaż moja koleżanka uwielbia zieloną herbatę. Mój organizm najlepiej przyjmuje wodę mineralną.

Junior Member
    Ja zawsze wcześniej przygotowuję sobię w domu taki napój herbaciany. dodaję do herbaty cytrynowo - limonkowej dilmah odrobinę miodu i schładzam od razu po zaparzeniu lodem. Wychodzi pyszny napój który idelanie chłodzi pomaga w czasie treningu nawet

Junior Member
    Po treningu zawsze piję wodę niegazowaną, ale normalne zieloną herbatę - rewelacyjnie oczyszcza organizm.

Junior Member
    O zielonej herbacie to się dowiedziałam najwięcej z bloga w klubie miłosników dobrej herbaty. autor tego bloga bardzo dokładnie opisał herbatę zieloną i dużo się właśnie stamtąd dowiedziałam

Senior Member Awatar jagienkaFit
    w czasie treningu powyżej 1 h pije izotonik, a tak to wodę i 20 min po treningu koktajl proteinowy

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów