Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Herbaty

Junior Member
    zielona,rowniez czesto z pokrzywy

Do tej pory piłam czerwoną,ale zrezygnowałam bo podobno jest,a ostatnio koleżanka namówiła mnie do zielonej i odziwo bardzo mi smakuje

Junior Member
    Ja generalnie lubie się bawic smakami herbat. Moża otrzymać fajne połączenia. Wybrałam się ostatnio nawet na festiwal Dni Herbaty i powiem wam że próbowałam pysznej herbaty z dodatkiem whisky. Normalnie zaskoczył mnie ten smak.

Senior Member
    ja za herbatą nie przepadam, wolę wode, ale od czasu do czasu napadnie mnie chęć na jakąs smakową herbatę i dla mnie czarna herbata z dodatkiem mandarynki wygrywa ze wszystkimi innymi

Junior Member
    No właśnie w ramch dni herbat piłam drinka z herbata mandarynkową i żołądkową gorzką. Więc jeśli tak pasuje ci mandarynka to by pasowało Ja osobiście miło spędziłam czas

Pije sobie Ice Tea Malinową… I niech to trwa, niech to trwa!

Junior Member
    Jakos nie przepadam za takimi herbatami. Dla mnie prawdziwa to taka zaparzona cieplutka najlepiej z jakims dodatkiem Ostatnio rozpijam się w herbacie rose with french vanilla dilmah bo fajnie rozgrzewa w takie zimne dni

Ja staram się raz na dwa dni pic zielona herbatę,ale to raczej na przemianę materii. Malinowej nigdy nie próbowałam,wiec nie wiem jak smakuje Ale również wole takie gorące,szczególnie teraz podczas długich jesiennych wieczorów.

Próbowałam zielonej i czerwonej herbaty, ale niespecjalnie mi smakowały, wiec powróciłam do zwykłej czarnej Czasem jakiejś owocowej też się napiję, ale to rzadkość. Nie traktuję herbaty jako składnika diety, tylko jako chwilę przyjemności :-)

Junior Member
    Slim Figura Bio Active, moja pani chwali ten napój :-)

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów