Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68

Wątek: Herbaty

Senior Member
    Herbatki na pewno nie zaszkodzą, a pomóc mogą. Ale nie opierałbym się tylko na nich, bo prawda jest taka, że żeby schudnąć trzeba ćwiczyć. Jeśli już chcecie jakieś herbaty, to zielona herbata z CLA i l-karnityną jest niezła. Widziałem na hellhound kiedyś. jest niedroga a l-karnityna daje niezłego "kopa" :-)

Junior Member
    Dla mnie herbata to nie tyle na odchudzanie co dla przyjemności. Zwłaszcza w takie zimowe dni jak teraz. Znalazłam takie fajne, kojarzące mi się ze świetami połączeni ostatnio w sklepie dilmah internetowym. Migdałowa herbata a do tego dorobina miodu. Normalnie człowiek rozgrzewa się na sama myśl o niej

herbatę warto smakować z różnymi dodatkami, poznawać jej smak i intensywność za każdym razem inną
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member
    Zgadzam się z tym jak najbardziej Dlatego ja na przykład czytam bloga o herbacie w klubie miłosników dobrej herbaty bo tam moge znaleźć jakies ciekawe informacje co dodać do takiej herbaty.

Tutaj mogę się z Tobą zgodzić,herbatę warto smakować z różnymi dodatkami. JA np bardzo lubię słodką herbatę i gorzką czekolade,naprawde fajna sprawa.

Junior Member
    No ja piłam na przykłąd fajne połączenie warzyw z herbatą na dniach herbaty dilmah i to mi naprawdę smakowało. Ostatnio też czytałam w necie że ciekawym pomysłem jest dodanie pieprzu do herbaty, ale to podobno panowie bardziej lubią takie smaczki.

Cytat Zamieszczone przez Verona Zobacz posta
    Jakie herbaty pijacie na przykład po treningach? Ja jestem fanka smakowych na przykład Dilmah. Generalnie lubię jak coś ma smak więc pewnie stąd bierze się to zamiłowanie do smakówek a wy co pijacie?
    A ja piję raz dziennie herbatę zieloną, a każdego ranka szklankę posiłku odżywczego, by mieć więcej energii.
    W trakcie treningu tylko woda niegazowana z plasterkiem cytryny.
    A ty te herbaty słodzisz?

zielona herbatę też polecam, zwłaszcza z opuncji figowej z miodem
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member
    Wiesz co odkąd poczytałam o patencie ze słodzenie herbaty miodem w klubie miłośników dobrej herbaty to nie używam już wogóle cukru ewentualnie jeśli już to musi być brązowy

Junior Member

dodatek do herbaty

Ja najbardziej lubię wszelkie sypane smakowe herbaty. Polecam również do herbaty dosypać (1 łyżka/dziennie) proszku zasadowego, np. langsteiners. Przede wszystkim wspomaga dietę, "mobilizuje jelita do działania". Ponadto neutralizuje kwasy, uśmierza zgagę.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów