Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Twój zdrowy poranek

Twój zdrowy poranek

Napięty plan zajęć osłabiał moją formę, gdy spieszyłam się przez cały dzień. Jednak znalazłam rozwiązanie tego problemu. W wygodny i łatwy sposób przyrządzam posiłek, który wzbogaca mój organizm w potrzeby odżywcze, pomaga mi odzyskać energię i poczuć się w formie.
    Dodatkowo wyobraź sobie ma wspaniały smak i dosłownie 1 minutę na przygotowanie posiłku
    Jeśli chcesz smaczne i zdrowe śniadanie, a co najważniejsze poczuć niesamowitą zmianę daj znać.
    Napisz, co o tym myślisz?

Anka

Junior Member
    Co to jest za posiłek ? Z czego się składa ? Ja go przygotowujesz?
    Proszę o więcej o konkretów

Podobno liczy się też nie tylko to co się zje ale i jak się spało a i jak szybko się wstaje. A posiłek powinien być zawsze lekki.
    www.open-info.eu

Senior Member
    Śniadanie to podstawa każdego dnia,pamiętajmy o tym. Moim zdaniem ważny jest też zdrowy sen oraz odpowiedni wysiłek fizyczny dzięki któremu zawsze jesteśmy w dobrej formie i możemy cieszyć sie duża kondycją
    www.KolagenColway.com

śniadanie

moje zdrowe śniadanie to duża miska płatków owsianych, z mlekiem świeżym 2% (nie ma niestety chudszego) i do tego owoce (winogrona, truskawki, maliny, jagody). Niestety jest problem z owocami ekologicznymi - ponieważ tylko one w pełni dopełniłyby ten zdrowy poranny posiłek

Cytat Zamieszczone przez eurobrokers Zobacz posta
    moje zdrowe śniadanie to duża miska płatków owsianych, z mlekiem świeżym 2% (nie ma niestety chudszego) i do tego owoce (winogrona, truskawki, maliny, jagody). Niestety jest problem z owocami ekologicznymi - ponieważ tylko one w pełni dopełniłyby ten zdrowy poranny posiłek
    Ja podobnie Ale ja do blendera wrzucam płatki owsiane, otręby, ziarna, żurawinę, trochę jogurtu albo serka homo, jakiś owoc (jabłko, banan, w sezonie będą truskawki itp.) i blenduję, mam potem taką papkę, którą można niemal pić czytając gazetę

Junior Member
    Oj, zgadzam się, że śnaidanie jest bardzo ważne - ma dać kopa na cały dzień i dopiero, kiedy zaczęłam je codziennie jeść, a nie olewać, zobaczyłam, jak dużo lepiej mi się funkcjonuje w ciągu dnia

Senior Member
    Racja,poza tym organizm po jakimś czasie przyzwyczaja się do tego,ze jemy śniadanie o regularnych godzinach i jeśli któregoś dnia o tym zapomnimy,to automatycznie zacznie się tego domagać.

Mam ten problem, że nie umiem zjeść nic rano. Tz przed wyjsciem z domu, załóżmy ok godz 8:00.. nie jestem głodna i nie jestem w stanie zjesc kanapki, czy płatków z mlekiem. Zdarza mi się, że złapię jakiegos banana, czy krakersa i wezmę łyk herbaty. Jem dopiero pózniej, ok godz 11..

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    Ja mam podobnie... mam wrażenie, że to co ewentualnie zjem, to za chwilę zwrócę... nigdy nie jem wcześniej jak około 9, a wstaję około 7

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów