Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Twój zdrowy poranek

ja tez mam problemy, żeby coś rano zjeść, ale dbam o to by nie wychodzić z pustym żołądkiem. czasami jem kromki pełnoziarnistego chleba z serkiem lub dzemem własnej roboty, czasami jakies musli z jogurtem lub jaglankę, raczej coś lekkiego. Do tego obowiązkowo szklanka wody mineralnej z cytryną - fajnie z rana budzi dzieki cytrynie (nie piję kawy) i daje energię na cały dzień Najczęściej wybieram Piwniczankę bo ma bardzo dobry poziom magnezu i wapnia, a jak już pić wode to taka, która rzeczywiście coś wnosi dla naszego organizmu

na śniadanie dobre są grejpfruty, są odżywcze i ożywcze

Na śniadanie jem zazwyczaj owoce z jogurtem i samodzielnie zrobionym musli. Daje mi to mocnego kopa. Oprócz tego piję wodę z cytryną. Jest moooc

Ja raczej nie polecałbym grejpfruta na śniadanie.. ja osobiście codziennie jadam owsiankę z owocami najlepiej z bananem. Przez jakiś czas piłem wodę z sokiem, ale trochę mi sie znudziło bo niezbyt to smakowało..ale w sumie dobrze się czułem po tym.

Junior Member
    A ja na śniadanie polecam jajecznicę z boczkiem! W tygodniu przynajmniej 4 razy mam takie śniadanie i zawsze dobrze się czuje po takiej wyżerce.

dla mnie podstawa to szklanka wody z cytryną zaraz po przebudzeniu. Sniadanie jem nie wcześniej niż po poł godziny od wstania.
    Macie jakieś fajne przepisy na samodzielne musli albo owsianki?

Rano warto przygotować organizm do trawienia. To jest proste Jak tylko wstajesz nie bierzesz się za jedzenie, lepiej wypić kubek owocowej herbaty lub soku, a do śniadania wziąć się za godzinę lub nawet dwie. Nie jest więc błędem że śniadanie jesz o 9 lub później.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów