Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: zabiegi w SPA

Junior Member
    Na weekend będę w SPA zobaczę co tam będzie i zobaczę po prostu jak to się wszystko potoczy. Teraz akurat już nie wyrabiam i teraz akurat nie wiem co to będzie z moją dziewczyną bo ona już się coś pluję, że do tego SPA ona nie chcę i, że już się tam jej nie będzie podobać.

Junior Member
    Standardowe : sauna, masaż, kąpiele borowinowe, w kozim mleku i zabiegi na twarz

Najbardziej lubię zabiegi na całe ciało - coś w stylu połączenia masażu z odżywianiem. Raczej nie korzystam z typowych Spa, bo to dość droga zabawa, ale wyjeżdżając od czasu do czasu na weekend do Karpacza mam w pakiecie zabiegi Spa w bardzo dobrej cenie. Polecam ofertę hotelu Greno http://hotelgreno.pl/spa, można dowiedzieć się więcej o ofercie Spa, jak i samego hotelu. Mój ulubiony zabieg to Happy skin – endorfinowa terapia poprawiająca koloryt skóry z czekoladą i erytrulozą
    Ostatnio edytowane przez RomualdaQwe2231 ; 03-11-2015 o 12:46

Junior Member
    Uważam,że raz na jakiś czas jak najbardziej warto wybrać się do takiego salonu piękności,bo to od razu polepsza nasze samopoczucie i wygląd zewnętrzny. A jeżeli chodzi o konkretne zabiegi,to sprawdźcie na Denique.pl wybór jest bardzo szeroki.

Junior Member
    Moje serce zdobyło SPA umiejscowione w niedalekiej odległości od Bydgoszczy i Torunia, w Borach Tucholskich. Nie dość że magiczna okolica, to zabiegi naprawde profesjonalne. A to wszystko w tym hotelu ze SPA.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów