Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: zabiegi w SPA

Mieszany widok

Senior Member

zabiegi w SPA

Jakie zabiegi SPA lubicie? które najczęściej wybieracie, jakie możecie polecić?

Senior Member
    oj nie wiem od czego zacząć...bardzo lubię zabieg odżywczo nawilżający z żurawiną, oraz algowo - solny peeling ciała, a ostatnio w Primavera SPA odkryłam masaż czekoladowy, który pomaga walczyć z cellulitem oraz ujędrnia skórę, a przy okazji niesamowicie odpręża...rany, jakbym chciała znowu odwiedzić jakiś hotel SPA

spa

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    Zapraszam do spa w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical SPA na Mazurach: www.milomlynzdroj.pl

Przygotuj sie do zimy z Tuan Day Spa!

Skóra po lecie jest wysuszona i podrażniona opalaniem. Okres jesienno zimowy jest doskonałym momentem na regenerację. Wybiera się wtedy zabiegi bardzo intensywnie działające, a ze względu na panujące temperatury, ogrzewające całe ciało i poprawiające krążenie. Takie właśnie są zabiegi marki Pevonia Botanica proponowane na jesienną słotę, wykorzystujące naturalne bogactwa ziemi: Piasek pustyni z Arizony, marokańską ziemię czy torf pochodzący z krystalicznie czystych węgierskich rzek. Stosuje się w nich owijanie (Body Wrap) foliowym, rozgrzewającym prześcieradłem tworzącym ciepły kokon. 20 minutowy relaks w takim, często bardzo aromatycznym kokonie przyspiesza penetrację wszystkich cennych składników zawartych w preparatach. Rozgrzewa i odpręża ciało, poprawia dobre samoppoczucie.

http://www.dayspa.tuanclub.pl/promoc...uj-sie-do-zimy

Junior Member

jakie zabiegi w SPA ?

Miałam okazję uczestniczyć w listopadzie,w szkoleniu firmowym, które odbywało się w ośrodku Geovita - SPA Krynica Zdrój. Jestem pod wrażeniem obsługi,jedzenia i profesjonalizmu oferowanych usług. Korzystałam z różnych zabiegów, a najbardziej przypadły mi do gustu: masaż gorącymi kamieniami oraz zabiegi na twarz i ciało (osobiście polecam "ogień pustyni" ).
    Tak mi się spodobało, że najbliższy długi weekend (6-9 stycznia) mam już zarezerwowany

Junior Member

winoterapia

Ja zastanawiam się nad winoterapią - rzadko bywam w spa, ale zabiegi typu zawijanie, algi , błoto nie specjalnie działają na wyobraźnię - w przeciwieństwie do wina. Na czym mi szczególnie zależy, to działanie antycellulitowe, a jak się okazuje czerwone wino posiada zadziwiającą moc w tym względzie - jak dowiaduje się z internetowych opinii. Co prawda, nie jest to specjalnie popularny rodzaj terapii; jeśli chodzi o ofertę ośrodków spa w Polsce i znalazłam tylko jeden, który oferuje kompleksowe zabiegi. Hotel Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim, trochę daleko od Krakowa, ale gdybym miała planować urlop, pewnie wybrałabym się tam

Junior Member

Smile

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    Ja polecam Spa w Panoramie Morskiej w Jarosłąwcu. jestem pod wrażeniem tego miejsca. Już sam wystrój gabinetó wpływa kojąco. Rewelacyjne są zabiegi na twrasz a zwłaszcza odkryj swoje piękno- wyszłam młodsza o 10 lat. Cudowny jest masaż goracymi kamieniami i zbiegi na ciało zwłaszcza w kapsule Spa. Napewno wybiorę się so panoramy morskiej nie jeden raz.

Junior Member
    Wszystko zależy od tego, czy chcesz zabieg relaksujący, czy może taki, który pomoże w poprawie Twojej urody. Chociaż czasami można połączyć te dwa aspekty. W IQ MediSpa świetny jest zabieg Toning Body Wrap, który pomaga w walce z cellulitem oraz ujędrnia, a przy okazji również cudownie odpręża. Takie klasyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym

nala słyszałam o tym zabiegu w IQ MediSpa, podobno fajnie działa i relaksuje. Takie zabiegi dobrze stosować np. z jakąś dietą oczyszczającą albo jakąś aktywnością fizyczną, wtedy mamy gwarant dodatkowy ich działania. A o MediSpa słyszałam co nieco pochlebnych opinii, sporo osób z Warszawy i nie tylko sobie chwali to miejsce.

Ten masaż czekoladowy w Primavera brzmi zachęcająco, mam zamiar wybrać się do tego hotelu na któryś dłuższy weekend. Bardzo mi odpowiada to, że mają siłownię, dla mnie, człowieka aktywnego, możliwość spędzenia urlopu na sportowo jest bardzo ważna

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów