Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: zabiegi w SPA

Mieszkam w Krakowie i ostatnio odwiedziłam Salwator SPA, gdzie są świetne masaże, zwłaszcza sycylijski i czekoladą :-D i jeszcze peeling kozim mlekiem i litchy mogę polecić. W ogóle SPA to dobra opcja dla ludzi, którzy cały tydzień są zabiegani, a w weekend chcą się trochę odprężyć i zapomnieć o wszystkich stresach!

Junior Member
    bardzo bym chciała pójsc na jakieś zabiegi SPA. czy w krakowie są jakieś tanie i dobre SPA?

Cytat Zamieszczone przez anitka29 Zobacz posta
    bardzo bym chciała pójsc na jakieś zabiegi SPA. czy w krakowie są jakieś tanie i dobre SPA?
    Anitka, wszystko zależy z pewnością od tego jaki zabieg Cię interesuje. Moja dziewczyna też ostatnio marudziła - spa i spa, więc kupiłem jej na urodziny kartę podarunkową do Yasumi Day Spa - nowy obiekt, także wszystko luksusowe i najlepszej jakości, a przede wszystkim dwa kroki od domu - mieszka przy Kalwaryjskiej, więc do ul. Bonarka tylko lekki spacer.
    Korzystne mają pakiety promocyjne, dziewczyna wybrała jakieś mazidła na twarz i była zachwycona - przynajmniej tak mi powiedziała

Junior Member Awatar Khady
    Mi bardzo odpowiadają zabiegi na twarz i ciało w spa Czarny potok w Krynicy Zdój. Najbardziej lubię Crush Kur - zabieg nawilżający oraz Khanya Energy - zabieg pielęgnacyjny. Zawsze korzystam też z masaży i łaźni parowo-błotnej .
    Ja jeżdżę do tego spa raz na jakiś czas na weekend, żeby naładować baterie . Po takim weekendzie wracam jak nowa

Junior Member
    ja jestem wierna CKR. masaze, spa, kosmetyczka, fryzjer i inne - wszystko w jednym miejscu i mam wiecej czasu na... zakupy... :P

Junior Member
    Z masażu nie korzystałam w spa , ale z opalania natryskowego technotan wielokrotnie.To mój ulubiony zabieg

Senior Member
    Piękne Centrum SPA jest w Hotelu Rest pod Warszawą na ul. Poznańskiej. Jest jaccuzi, sauna, fińska łaźnia parowa, zimna beczka, solarium, kabina*infrared, kręgle, bilard, piłkarzyki. Dla gości Rest Hotel za darmo, jak czasem jestem to korzystam

Ja uwielbiam te wszystkie maski błotne, kąpiel w żurawinie. Skóra jest wtedy bardzo nawilżona i odżywiona. Serdecznie polecam wszystkim.

Co polecacie z zabiegów osobie ze skłonnością do żylaków? Wiem, że ciepłe kąpiele odpadają, masaże gorącymi kamieniami również. Szczerze powiedziawszy, z obawy o nasilenie żylaków w spa najchętniej odwiedzam siłownię.

Junior Member
    Będąc w SPA zawsze korzystałam z sauny. Tak mi się podobało, że postanowiłam zainwestować w swoją własną. Kupiłam saunę parową od Igan.pl i teraz cieszę się z zabiegów w zaciszu domowym.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów