Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zakup nart

Junior Member

Zakup nart

Hey, zastanawiam się nad zakupem kolejnych nart. Miałem przerwę 3 sezony, ale jeżdżę dobrze, i na nartach, i na desce - ale mało znam się na typach nart. Wstępnie wybrałem coś takiego Salomo Equipe... Lubię jeździć szybko, z mocnymi, ale szerokimi zakrętami + czasami poza trasami ( jeśli jest taka możliwość ). Czy ten model będzie odpowiedni ? Mam 180 cm wzrostu.

PS To są używki, ale miałem kontakt z tym sklepem na żywo, i sprzęt u nich jest ok.

Nie wiem, czy nie będą trochę za długie jak dla Ciebie. Przy Twoim wzroście najlepiej gdyby narty miały tak koło 165 cm. Też nie jestem ekspertem w tym temacie, ale co nieco się wie :-) Skoro byłeś w tym sklepie to wybierz się jeszcze raz i pogadaj z ludźmi stamtąd. Oni ci na pewno doradzą :-)

Junior Member
    rozumiem z tą długością, to sam nie wiem - jestem dosyć ciężki, no i mam spore doświadczenie ze sportami zimowymi, więc powinienem sobie radzić... ale fakt, najlepiej będzie po prostu zapytać u źródła ;P thx

Junior Member
    Witam Trzy sezony przerwy to podobnie jak u mnie
    Ale dużo się nie zmieniło jeśli chodzi o sprzęt...Co do doboru konkretnych nart to z tego co widziałam to na tej stronie dobrenarty.pl jest taki asystent który wstępnie pomaga dobrać dechy, także tutaj można zrobić wstępne rozeznanie. Albo doradź się obsługi.

Uprawnienia umieszczania postów