Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Suplementy diety - nasze opinie

Junior Member

Suplementy diety - nasze opinie

Czesc dziewczyny,
    Na dzisiejszym rynku sa tysiace suplementow diety. Nie oszukujmy sie, kazda z nas ma jakies doswiadczenia z nimi.. Jedne sa bardziej skuteczne, inne mniej.
    Moze niech kazda z nas tutaj napisze - co za suplement kupila jak dlugo go stosowala i jakie byly efekty.. Ile wazylo sie przed stosowaniem, ile po, czy dodatkowo stosowalo sie diete/cwiczenia. Wtedy latwiej bedzie moze cos wybrac
    Co wy na to?

dieta + trening + suplementy. nie odwrotnie

No my juz dobrze wiemy ze dieta+trening dzialaja cuda. Ale ja jestem znakomitym przykladem ze samymi suplementami tez mozna duzo zdzialac.
    W moim przypadku jako suplement mam na mysli shake proteinowy ktorym zastepowalam posilki. Zamiast obiadu, kolacji... Czyli taka niby dieta.
    Zamiast na obiad zjadac 800kcal co czesto mi sie zdarzalo wypijalam shake odchudzajacy ktory mial 150-200kcal..
    Czyli 600kcal zaoszczedzonych.. po 3miesiacach to okolo 54000kcal zaoszczedzonych.
    Wiem ze gdybym cwiczyla to bym osiagnela jeszcze wiecej, ale nawet taka prosta rzecz a efekty ogromne

Ja bym napisała trening + dieta + suplementy, bo ja z tych bardziej aktywnych. Jeśli masz dobrze zbilansowaną dietę i chodzisz na jakiś fitness siłownię, czy nawet ćwiczysz w domu, to suple na pewno Ci nie zaszkodzą, a mogą przyśpieszyć efekty ćwiczeń. Możesz sobie sprawdzić milkoshake diet - dla aktywnych dziewczyn. Ale zawsze w połączeniu z dietą i ćwiczeniami.

Ja należę do osób bardzo aktywnych fizycznie (trenuję 3 razy w tygodniu, ponadto siłownia, czasem basen, rower, spacery) i póki co nie potrzebuję suplementów wspomagających odchudzanie, ale przeglądam recenzję o suplementach które wspomogą mój trening tzn. pomoga poprawić mi wydolność, moją siłę i będą regenerować po treningach. Czytam, czytam i szukam czegoś dla siebie.. takie 3in1 Przeglądam portal bogaty w recenzje i opinie o suplementach i myślę, że wy również znajdziecie tam coś dla siebie z suplementów wspomagających odchudzanie Piszcie jeśli coś wam sie spodoba lub jeśli coś wybierzecie to jakie są działania i wasza opinia na ten temat

Junior Member
    Ja zastanawiam się, czy nie skorzystać z rady współlokatorki i i poza ograniczeniem węglowodanów w mojej codziennej diecie (niekoniecznie chcę schudnąć, chcę się raczej uaktywnić i czuć więcej energii), nie zacząć stosować proszku zasadowego firmy Langsteiner. Na nią świetnie działa - poprawił jej zdecydowanie przemianę materii, no i dziewczyna chudnie (ale również ćwiczy). Czy miałyście może doświadczenia z podobnym środkiem?

Senior Member Awatar Aga25a
    Cytat Zamieszczone przez strefaciala Zobacz posta
    dieta + trening + suplementy. nie odwrotnie
    dodałabym, iż suplementy można ew. włączyć w fazie stagnacji, żeby pobudzić organizm do zmian, ogólnie jestem zdania, iż bez suplementów poprzez modyfikację diety i treningów można osiągnąć zamierzony cel pod warunkiem, że nie są to przerosty mięśniowe

Junior Member
    suplementy owszem ale wiadomo że sport jest najlepszym lekarstwem muszę przynzać że moja nadwaga nie pozwala mi jeszcze trenować intensywnie ale chudnę mimo to stosując wyłącznie suplement i dietę . w miesiąc schudłam jakieś 10 kilo i teraz już nie stosuję bo troszkę przesadzam chyba.

Smile

witam serdecznie. na temnat suplementow moge wypowiedziec sie tak, zazywalam te , ktore sa najbardziej reklamowane przez wszystkie srodki masowego przekazu lecz na efekt czekalalam z utesknieniem i sie nie doczekalam . ostatno skusilam sie na SLIM GREENLINE, stwierdzilam, ze bedzie to ostatni srodek z ktory zaplace i jesli by nie pomogl wiecej bym po, zedne tego typu pomoce nie siegala , natomiast po miesiacu stosowania w tym przypadku sama bylam w szkoku. w 30 dni bez cwiczen i diet schudlam 6kg czyli srodek dziala!!! dlatego polecam wszystkim , bo ja wiem ze warto i jestem niesamowicie zadowolona, a wiem , ze do wakacji schudne dzieki temu swoje upragnione 15kg

Junior Member
    Witam Mam gorącą prośbę do wszystkich osób, które stosują lub stosowały kiedykolwiek jakiekolwiek suplementy diety wspomagajace odchudzanie o wypełnienie anonimowo mojej ankiety dotyczącej skuteczności. Jest mi to potrzebne do pracy licencjackiej dlatego każde wypełnienie jest dla mnie bardzo pomocne. Ankieta jest krótka i na prawdę nie zajmie dużo czasu. Z góry dziękuję za pomoc. Sylwia- studentka Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie

http://www.ankietka.pl/ankieta/55799...chudzanie.html

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów