Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Suplementy diety - nasze opinie

Zaczęłam dużo trenować i zdrowo się odżywiać. Suplementy używałam pod czas redukcji około 4 miesięcy. Używałam 5fit energy+l-karnitynę, która pomaga przyśpieszyć tkankę tłuszczową.

janinkanorma A czy były jakieś skutki uboczne? Ja również zaczęłam stosować od niedawna 5fit energy l -karnityne i jak na razie jestem zadowolona, chcoiaż to dopiero początek.

Junior Member
    Podobnie jak Janinka trzeba dużo trenować i zdrowo się odżywiać a efekty same przyjdą. Można się wspomóc różnymi suplementami. Ja używałam 5fit energy + kreatyna. Ten środek pomógł mi wzmocnić mięśnie.

Dziewczyny te suplementy z 5fit energy + są bardzo efektywne! Brałam różne cudeńka na spalanie tłuszczu ale chudłam tak 2 kg potem znów mi przybywało... Kupiłam parę miesięcy temu l-karnitynę i pomogło! Mam nadzieję, że efekt joj-jo się pojawi..

Bardzo jestem zadowolona z therm line fast ponieważ jako jedyny pozwolił mi spalic pomarańczową skórkę wraz z usunieciem zbędnej wody z organizmu. Możesz nabyć te tabletki w każdej aptece.

Uważam, że suplementy diety i witaminy jakie przyjmujemy na co dzień, podczas treningu oraz diety, spełniają bardzo ważną rolę i jak najbardziej warto je stosować pod warunkiem iż znajdziemy sprawdzony, godny zaufania sklep na którym możemy polegać. Do takich z pewnością zalicza się TopWitaminy.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów