Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zakup Kurtki I Spodni Na Narty

Junior Member

Zakup Kurtki I Spodni Na Narty

Zastanawiam się od jakiegoś czasu, jaką odzież zakupić na narty, czy lepszą firmą jest Alpinus, czy też Campus, czy jeszcze jakaś inna? Czasu mam już mało, a ciekawa jestem z jakiej marki korzystają profesjonaliści?

Junior Member
    Od 3 sezonow jezdze w spodniach Burtona, za ktore swego czasu troche zaplacilem, ale byl to udany zakup - sa cieple, nie przemakaja i przede wszystkim sa wytrzymale - troche gleb zaliczylem, troche tez skakalem, a wszystkie szwy nadal trzymaja. Tak wiec ta firme z pewnoscia moge polecic...

...w przeciwienstwie np. do Coalition - kolega kupil w zeszlym sezonie zestaw kurtka + spodnie i po dwoch wyjazdach ciuchy byly wlasciwie do niczego - o ile kurtka jeszcze jakos sie trzymala, to portki sie normalnie rozsypaly - wielka dziura w kroku :razz: Ta firme moge wiec odradzic

ragnar
    Guest
    Z tańszych opcji mogę polecić 686 - jeżdżę w tych spodniach i jestem zadowolony.

Senior Member
    Ja w zasadzie nie mam jakiejś firmowej kurtki. Po prostu dla mnie było ważne żeby była ciepła, nieprzewiewna i dobrze widoczna (jasny kolor) i do tego bielizna termoaktywna, dla lepszego komfortu. Nie jestem profesjonalistą i dopiero się uczę. Może kiedyś bardziej zainwestuję w dobre ciuchy.

Senior Member
    Envy ma świetne spodnie narciarskie. Są po prostu niezniszczalne. Jak na tak profesjonalne ciuchy to nie są one takie drogie. Na tanisport.pl można je kupić za 340 zł, a będzie można przez ładnych parę sezonów z nich korzystać.

Junior Member
    Odkopię trochę temat. Co sądzicie o tej kurtce? http://www.sklep-presto.pl/product-pol-27316-Kurtka-narciarska-meska-Largo-12-10-000-Hi-Tec.html Widziałem ją na wyprzedaży i zastanawiam się czy nie kupić przed przyszłym sezonem. Chyba teraz opłaca się kupować ciuchy narciarskie?

Cytat Zamieszczone przez rider85 Zobacz posta
    Odkopię trochę temat. Co sądzicie o tej kurtce?
    Wygląda spoko. Ma wszystkie bajery, które się przydają na stoku - klejone szwy, zamki laminowane, pas śnieżny. Membrana 10k też powinna ci wystarczyć.

Junior Member
    najlepsze spodnie na narty/snowboard to takie, które nie będą krępowały ruchów. osobiście wolę takie na szelki, bo przynajmniej nie będą się zsuwały z bioder. Polecam zajrzeć na http://pl.skate-europe.com/ - mają dużo ciekawych propozycji zarówno kurtek jak i spodni, a do tego korzystne promocyjne ceny

Junior Member
    chciałam odświeżyć wątek bo sezon tuż tuż więc dla mnie już ostatni dzwonek...! boje się że nie zdążę z zakupem a szukam przede wszystkim kurtki. spodnie jeszcze wytrzymają :P chyba że trafi się coś okazyjnego kumpela jeździ w całym komplecie Roxy już kilka sezonów - widziałam kurtkę w snowshopie w jakiejś promo. znacie jakieś inne marki które mają coś fajnego dla kobiet. skusiłabym się nawet zamówić przez internet, bo czas ucieka.

Ja serdecznie polecam kurtki burton, mam od kilku sezonów i są na prawdę dobre jakościowo. Można kupić je w wyprzedaży pozezonowej, fajne promocje ma teraz sklep Snowboard DISTRIKT.

Uprawnienia umieszczania postów