Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: krem do rąk

krem do rąk

krem do rak mój sprawdzony to odmładzający krem do rak z mary cohr super nawilża reće i chroni przed zimnem a wasz jaki to krem ????????

Junior Member
    Ja jestem bardzo zadowolona z kremów Neutrogeny. Bardzo dobrze i długotrwale nawilżają (wystarczy dwa razy dziennie się posmarować). Dobre są też kremy firmy Lirene.

Junior Member
    Zgadzam się, Neutrogena jest bardzo dobra. Dobry jest też witaminowy krem do rąk Ziaja.

Ja używam kremów Ziaji, są tanie, a przede wszystkim dobre no i bardzo szeroko dostępne, prawie w każdej drogerii.

Ja się przyznam, że zmieniam kremy do rąk. Choćby z tego względu by dostarczać innych substancji odżywczych. Teraz na zimę mam dwa kremy jeden tłusty odżywczy mleko kozie, drugi na porę zimową z flosa krem do rąk i paznokci.

Senior Member
    Ja używam zwykłego kremu do rąk Nivea lub też Glicerynowego,ważne aby dobrze natłuszczał i zarazem chronił nasze ręce przed mrozem,dlatego używajmy go codziennie.
    www.KolagenColway.com

Ja używam kremu ziołowego do rąk HB.
    Jest doskonały - przede wszystkim sprawia, że dłonie są świetnie chronione, są doskonale utrzymane, nie mają zaczerwienień. Po prostu kosmetyk godny uwagi.

Junior Member
    Ja stosuję od jakiegoś czasu krem Bioderma atoderm creme mains , ponieważ moje dłonie w zimie to jakiś koszmar, całe popękane, poranione i krwawiące... Po tym kremie widzę jakąś lekką poprawę, mam nadzieję, że im dłużej będę go stosować tym będzie jeszcze lepiej.

Junior Member
    Przenośnie stosuję maść z witaminą E, stacjonarnie, czyli w domu koło umywalki mam ustawiony słoiczek z domowym peelingiem - sól + olej rzepakowy + miód + cytryna. Olej sam w sobie ma dużo witaminy E, miód odżywia skórę, a cytryna wybiela przebarwienia.

ISANA hand creme, nivea i garnier, tylko garniera kremy nie kazdy lubi. Bardzo dobrze, ale trzeba chwilke poczekac i rece sie kleją.. nie kazdemu moze to odpowiadac .

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów