Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: krem do rąk

Junior Member

Hemp Hand Protector

Hemp Hand Protector z The Body Shop.

Naprawdę rewelacja!

Senior Member
    W kwestii wyboru kremu,to gorąco polecam
    http://www.kolagencolway.com/category.php?id_category=8 z kolagenem jest bardzo skuteczny.
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    Co do kremu do rąk polecam krem ziołowy do rąk HB. Dobrze nawilża, mam po nim bardzo fajne dłonie

Senior Member
    A próbowałyście poleconego kremu przeze mnie na bazie kolagenu? Jeżeli tak to proszę o opinię,ponieważ an innych forach są bardzo pozytywne. Jestem ciekawa Waszego zdania:0
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    Koleżanka kiedyś posmarowała sobie buzię kremem do rąk, bo skończył się do twarzy i zaczęła skóra jej schodzić po trzech dniach, kilka dni musiała się z tym borykać a użyła Garniera czerwonego wydawało by się że łagodny, ale najwyrażniej skoro do rąk to do rąk

Junior Member
    Ja często zmieniam kremy do rąk, trochę żeby dostarczyć innych składników, a trochę ze względów finansowych (bo raz na to promocja, a innym razem na tamto) Ogólnie średnio mi pasują kremy na bazie gliceryny, mam wrażenie że skóra robi się nieprzyjemnie tłusta.

Junior Member
    Neutrogena norweska w tubce najlepszy krem do rąk. Na opakowaniu pisze ze starcza na 200 stosowań. Rzeczywicie i nawet dluzej, jest wydajna i bardzo dobra. N omoze cena ok 17 zl. Dla mnie jest to najlepszy krem szczególne na zimę sprawdza się świetnie

Czerwony Garnier jest dobry, to fakt, ale trochę lepi się na dłoniach. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej sprawdza się zimą, aniżeli latem. Używałam też różowego Garniera i muszę przyznać, że jest również niezły, ma lżejszą konsystencję, szybciej się wchłania, ale nawilża bardzo dobrze.

Junior Member
    A ja polecam Pilarix- krem z mocznikiem. Pierwszy krem, który działa na moje suche dłonie, nie tylko do pierwszego mycia. Inne kremy, które do tej pory używałam działały na zadzie chwilowego pokrycia skóry, a po umyciu rąk nie było żadnego efektu, tak jakby cały krem się zmywał.

Junior Member
    Uwielbiam krem do rąk z masłem shea firmy Loccitane

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów