Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nauka tańca towarzyskiego

Junior Member

Nauka tańca towarzyskiego

Witam!
    Czy ktoś wybiera się może na przedsylwestrową naukę tańca towarzyskiego do Everybody Fitness Club przy pl. Zawiszy? Zajęcia ruszyły w zeszłym tygodniu, a do sylwestra coraz mniej czasu, by szlifować taneczne kroki!:P

Junior Member
    Brzmi nieźle. W sumie mieszkam niedaleko, więc może się wybiorę.

Junior Member
    Ja już znalazłam swój idealny kurs tańca i partnera w www.ananday.pl bo mam najbliżej. Jest naprawdę sympatycznie a instruktorzy są profesjonalni. Trochę mi zajęło żeby znaleźć coś co mi odpowiada, ale w końcu się udało

chciałabym nauczyć się towarzyskiego tańca, z dwa trzy tańce fajnie znać
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member

taniec towarzyski

Ja polecam Szkołę Tańca Dancefloor przy ul. Racławickiej w Krakowie! Moja koleżanka chodziła tam na kurs tańca towarzyskiego i bardzi mile wspomina tę szkołę Sympatyczna atmosfera, mili instruktorzy Sala przestronna i plusem jest lokalizacja - w samym centrum Krakowa Wybieramy się teraz z chłopakiem do tej szkoły na kurs dla narzeczonych. Fajna sprawa, można nauczyc się podstawowych kroków i wykorzystać je potem w pierwszym tańcu

Smile Taniec towarzyski w Krakowie

Jeśli chodzi o taniec towarzyski w Krakowie to osobiście polecam Szkołę Tańca A.S.Smoroń. Uczą tylko tańca towarzyskiego, więc się na nim dobrze znają. I mają w tym bardzo duże doświadczenie. A zajęcia prowadzą bardzo fajnie

Podbijam temat - może ktoś jeszcze tu zagląda :P gdzie najlepiej zapisać się na taniec towarzyski, najlepiej żebym nauczyła się czegoś jeszcze przed Sylwestrem

Junior Member
    ja ze swoją dziewczyna chodzilem do dworku konstancin tzn glownie ze wzgledu na to, ze mieszkam niedaleko, ale jak sie potem okazalo bylo naprawde spoko i miejsce godne polecenia ;D mozesz sprobowac

Junior Member
    Oskarr, ja tez sie kiedys zapisalam na zajecia w Dworku Konstancin, ale musialam zrezygnowac z powodu braku czasu:/ A szkoda, bo zapowiadalo sie bardzo fajne

Junior Member

Angry

Jest ktoś może z okolic Opolszczyzny bo ja bym się chętnie zapisał na kurs takiego tańca jakoś w okolicach lata..Tylko nie miałbym z kim na niego iść i po prostu tu mam takie właśnie pytanie czy po prostu no wiecie akurat na tym kursie czy przydzielają jakąś partnerkę czy po prostu trzeba jakoś ze swoją przyjść.

Historia niezwykła na blogu http://mariuszj.blog.se/ - polecam gorąco.
    Ostatnio edytowane przez Chanelle80 ; 15-06-2015 o 12:01

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów