Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: sportowe prezenty

Junior Member
    Butów na prezent raczej bym nie kupowała, bałabym się że nie trafię w rozmiar i upodobania.
    Prezenty sportowe należą do tych praktycznych i dobrze jest kupić coś, o czym wiemy, że obdarowanemu spasuje. Znajomy kupił swojej dziewczynie narty zamiast pierścionka zaręczynowego, bo on uwielbiał jeździć, a ona nie. Biedna się popłakała i to bynajmniej nie ze szczęścia.

Junior Member
    dobrym pomysłem an sportowy prezent jest wykupienie kursu tanca brzucha dla kobiety http://www.ananday.pl/index.php?id=taniec-brzucha ja bym z takiego prezentu była bardzo zadowolona

Junior Member
    Ja kupiłam swojemu lubemu, który na co dzień nosi okulary, szkła w oprawach sportowych, takie na rower i na rolki sprawdzają się super

Senior Member
    Jeżeli chodzi o sportowe prezenty,to tutaj bardzo fajnie sprawdzą się wszelkiego typu akcesoria związane z kilkoma dyscyplinami. W naszym sklepie Fitness4You znajdziecie szeroki wybór,a ceny również są bardzo atrakcyjne.

Junior Member
    Fajnym pomysłem na prezent związanym z fitness sa wszelkiego rodzaju pulsometry, krokomierze, czy stopery sportowe (np. na stronie conrad.pl można coś znaleźć) W pulsometr zainwestowałabym nieco droższy, taki ponad 100 zł, żeby nie kupować chińszczyzny

Może jakiś kombinezon?

Junior Member
    Myślę,że jak najbardziej odzież na fitness czy nawet dobre obuwie sportowe będzie tutaj wskazane jako prezent o takim sportowym charakterze,dla kogoś kto jest aktywny fizycznie. Na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór.
    www.ForPro.pl- profesjonalna odzież i akcesoria fitness.

Ja mojemu kupiłam super kurtkę narciarską marki phenix. Mają bardzo fajny design zarówno dla facetów jak i dla Pań, więc i sobie jedną wzięłam
    Wysokiej jakości kurtka narciarska dla wymagających!

Jeżeli tylko znamy rozmiar to można pokusić się również o bieliznę termoaktywną jako sportowy prezent,ewentualnie sprzęt czy akcesoria do ćwiczeń. Na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór w niższej cenie.

Senior Member
    to wszystko zależy od budżetu jakim się dysponuje ;-)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów