Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: sportowe prezenty

Junior Member

Arrow

Prezent sportowy to bardzo dobry pomysł ale to musi być właśnie dla osoby, która aktywnie spędza czas lub po prostu jakimś się sportem interesuje np. bardzo lubi oglądać w tv siatkówkę. Uważam dla takiego co lubi bardzo oglądać mecze piłki siatkowej w tv jest po prostu kupienie jakiejś książki biografii o znanym siatkarzu.

Ostatnio edytowane przez genny90 ; 30-03-2015 o 09:51

Senior Member
    Jeśli chodzi o sportowe gadżety czy sam asortyment odzieżowy, jest w czym przebierać i wybór jest dość duży. Począwszy od małych drobiazgów po sprzęt.
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Junior Member

Angry

Co to sportu i aktywności to może rower damka będzie dobrym prezentem? Sporo osób jeździ a jesienią/zimą ceny spadają, więc można za małe pieniądze kupić dobry rower.

Ostatnio edytowane przez ishay1228 ; 28-04-2015 o 17:55

Senior Member
    Ja dostałem kiedyś profesjonalne buty do biegania, bardzo bylem zadowolony z takiego prezentu bo to były NewBalance, jedne z najlepszych butów jakie móglbym sobie kupić

Kurczę, świetny i oryginalny pomysł:-) Jeśli ktoś kocha sport, to prezent idealny:-) OOO, jak ja chciałabym dostać jakieś ładne Najeczki albo komplecik do fitness, jeszcze pachnący nowością... Albo wypasione słuchawki z mp3 do słuchania moich ulubionych kawałków na siłowni, a nie tego, co tam puszczają... Musze to podpowiedzieć mojemu facetowi! Dzięki za pomysł:-)

Widzisz czasem dobrze jest zajrzeć do tego tematu na to forum bo można znaleźć naprawdę bardzo przydatne i ciekawe rady. Jeśli chodzi o mnie to ja mojemu bratu czy bratowi nie wiem jak się poprawnie piszę na prezent kupiłam książkę o jego ulubionym piłkarzu czyli biografię Davida Beckhama. Z tego prezentu był bardzo zadowolony.

Junior Member
    Pewnie, sprzęt sportowy dla osoby aktywnej to super pomysł. Ja już nie raz kupiłam w prezencie sportowe obuwie. Mój brak kupił swojej żonie deskę snowboardową i kask i była mega zadowolona. Myślę, że najlepiej jest kupić to co się przyda, a nie kolejne perfumy. Ja już mam 4 flakony a wolałabym np. jakąś funkcyjną odzież do biegania albo dobre buty.

To trzeba dobrze się zastanowić, czy ktoś będzie zadowolony z takiego prezentu. Mój tato, kompletnie się nie ucieszył z roweru, który wspólnie z rodzeństwem podarowaliśmy mu. Ale mama z kijków trekkingowych ucieszyła się bardzo i razem z ciocią teraz maszerują kilka razy w tygodniu.

Bez wątpienia sportowym prezentem będą także akcesoria rowerowe, nie sądzicie? Jeżeli nie wiecie na co dokładnie się zdecydować to polecam zajrzeć na
    Formicki-Bike.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki.

Akcesoria na rowerze to też całkiem spoko opcja, jak dla mnie rewelacja

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów