Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: jak nie przytyć w święta

Senior Member

jak nie przytyć w święta

Macie jakieś sposoby na to, by spróbować, jak nakazuje tradycja, spróbować wszystkich potraw, i nie przytyć przy tym)

Hahah to zawsze jest problem w święta Ale chyba nie potrawy wigilijne są najgorsze w tym wszystkim tylko już ciasta świąteczne A jeśli chodzi o wigilię, to po prostu spróbować wszystkiego po trosze i nie będzie problemu. Taka moja rada. Choć ja się nie będę oszczędzać w święta.

Faktycznie wiele z nas ma ten sam problem,czyli jak nie przytyć w święta Udało się Wam? Bo ja zawsze przybieram na wadze,ale wszystko jest takie pyszne ze trudno się temu oprzeć

Senior Member
    ja jadłem wszystko jak leci Cóż trzeba to będzie odchorować. Ale trochę sportu ruchu na świeżym powietrzu, później zabawa sylwestrowa i na pewno uda się pozbyć tego co się zjadło :-) Trzeba być dobrej myśli. olik18 spróbowałaś wszystkich potraw, czy jednak odpuściłaś?

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    Macie jakieś sposoby na to, by spróbować, jak nakazuje tradycja, spróbować wszystkich potraw, i nie przytyć przy tym)
    Święta mają to do siebie, że jest dużo smacznych potraw. Jak tego uniknąć? Hmmm... Po prostu nie jeść. W święta zjadam tylko jeden posiłek wigilijny. Rano oczywiście śniadanie i normalną kolację. Słodkiego od roku czasu w ogóle nie jadam, ponieważ raz dziennie piję szklankę posiłku odżywczego o smaku czekoladowym dzięki, któremu nie mam ochoty na słodycze.Ten posiłek odżywia moje wszystkie komórki, również te słodko lubne - tak je nazywam i nie mam problemu z rozszerzeniem żołądka, czy też niezdrowe rarytasy.
    Rok temu trafiłam do bezpłatnego centrum redukcji wagi i oni rozwiązują problem z nadwagą. Naprawdę polecam.

Jedyne co przychodzi mi do głowy,to jeść z umiarem i próbować wszystkiego po troszku,a nie obżerać się po całości,nie ma innego wyjścia

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    Żeby przytyć kilogram musisz zjeść przynajmniej 5 000 kalorii jednorazowo a wątpię byś tyle zjadła w jednym posiłku. A kolejna sprawa, możesz śmiało jeść wszystko co jest na stole ale zamiast usiąść przed telewizorem po posiłku to na spacer idź i to Cię uchroni przed tyciem. Bo to nie chodzi o to że ludzie więcej jedzą w święta tylko o to że to są leniwe dni i siedzą przed telewizorem całymi dniami i to sie odkłada bo nie spalą tego.

Senior Member
    Wyjechać na święta
    Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
    Exactlo Search and language technology
    Exactlo Biuro tłumaczeń Białystok

Senior Member
    dobry pomysł aczkolwiek babcie ciocie itp nie będą zachwycone

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale zwiększenie wagi podczas świąt jest tymczasowe. Kiedy po kilkudniowym obżarstwie powrócicie do treningów i diety to szybko zgubicie to co przybyło. Polecam np. zielone herbatki czy koktajle. Usunięcie toksyn jest bardzo ważne!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów