Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: jak nie przytyć w święta

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez WielkaBadzMalenka Zobacz posta
    Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale zwiększenie wagi podczas świąt jest tymczasowe. Kiedy po kilkudniowym obżarstwie powrócicie do treningów i diety to szybko zgubicie to co przybyło. Polecam np. zielone herbatki czy koktajle. Usunięcie toksyn jest bardzo ważne!
    Co do tych toksyn czy można je jeszcze jakoś usuwać z organizmu stosując coś innego niż herbatki?

Myślę, że podczas okresu świąt warto odżywiać się przede wszystkim z głową i odpowiednim rozsądkiem, a z całą pewnością nic nam nie grozi w kwestii przytycia. Warto pamiętać również o odpowiedniej dawce ruchu, treningu dla naszego zdrowia i podtrzymania zamierzonych efektów.

Junior Member
    Ja myśle że powinnismy podejsc do tego z przymróżeniem oka i nie karać się zbytnio za inne odzywianie, w koncu to swieta

Junior Member
    ja nie rozumiem co to znaczy przytyć w święta, ja zawsze jem duzo ale np zamiast 5 uszek nakładam 1 do barszczu tak aby potem móc zjeść rybę

Junior Member
    Przegląda
    Skierniewice
    Przede wszystkim chyba chodzi o umiar w jedzeniu. Lepiej nałożyć sobie mniejsze porcje i spróbować rożnych potraw, niż zjeść 2 talerze zupy, 20 pierogów i nie mieć siły się ruszyć. Ja w święta jem może trochę więcej niż na co dzień, ale nie na tyle dużo, żeby pękać w szwach. I nie zapominam o opiciu wody, bo ona idealnie wypełnia żołądek przed jedzeniem i też pomaga pozbywać się toksyn w organizmu. Nie zapominam o krótkim treningu, ale też i o odpoczynku. To taka moja prosta, ale sprawdzona metoda na nadchodzące święta

Mam to szczęście że nie lubię ciast (za to uwielbiam czekoladę) . Co do świątecznego tycia, nie zwracam na to specjalnie uwagi, sądzę, że przybywają mi maks z 2 kg, które w naturalny sposób tracę później w parę dni , w żadne sposób specjalnie się nie odchudzając.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów