Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: jak nie przytyć w święta

Junior Member
    trzeba dużo się ruszać, ok jemy śniadanie wielkanocne ale potem idziemy na spacer ok 30 minut po każdym posiłku i będzie dobrze

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    A tam, raz w święta można sobie pozwolić, przecież może przez ten jeden czy nawet dwa dni nie przytyjemy.

Czy ja wiem. ja tam po prostu jem normalnie, jedynie w wigilię i na śniadanie wielkanocne sobie odpuszczam.

Raczej sie nie da.

W święta można coś zjeść więcej, ale każdego normalnego dnia trzeba jeść mało.

Junior Member
    dla mnie to żaden problem, biorę sobie suplement 5fit energy l-karnityna i pomaga mi w utrzymaniu ciągle tej samej wagi, polecam, nie trzeba się wtedy katować i mozna jeść o wiele więcej

Uważam , że to jak z alkoholem można spróbować a nie upić się. Nawet jeżeli , że tak powiem Wena was poniesie to kupcie suplement np therm line fast i jedziecie ostro z koksem na siłowni interwały. Musicie wybrać . Myślę , że jak jest się na rozsądnej diecie to jakieś słodkisci nie kuszą.

Ja od lat probuje nie tyc w swieta, niestety nie wychodzi.

Senior Member
    najlepiej nie jesc Ale wiadomo, że się nie da, moze pogadaj z dietetyczką ja mam dobra sprawdzoną
    dietetyk kalisz http://szczuplabyc.net/

No nie przesadzaj, jeść trzeba to wiadomo. Dietetyk ustali dietę.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów