Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Skitury, biegówki, cross country...

Junior Member

Skitury, biegówki, cross country...

macie jakieś doświadczenia ze skiturami, biegówkami lub nartami cross country? Ja osobiście przymierzam się do zakupu którychś z tych nart. Boję się tyko że skitury będą strasznie ciężkie a biegówki z kolei nie za bardzo nadają się w góry - a mieszkam właśnie w górach... Więc może crosscountry byłyby jakimś rozwiązaniem?

Junior Member
    Z tego co wiem, wybór zależy od tego po jakich trasach będziesz najczęściej jeździć i czy przewidujesz zjazdy - zakładając, że mieszkasz w górach, to ostatnie jest raczej nieuniknione Więc skitoury z pewnością byłby za ciężkie. Szczerze powiedziawszy, nie spotkałam się jeszcze z dokładnym opisem crosscountry'ów, może skorzystaj z pomocy jakiegoś serwisu narciarskiego? Ja ostatnio często zaglądam na forum.dobrenarty.pl, poza tym serwis prowadzi również sprzedaż internetową, więc od razu można zobaczyć wszystko, o czym mowa na forum.

Hej, odświeżę wątek, ponieważ też mam podobny problem. Nie wiem czy kupić skitury czy biegówki. Z tą różnicą, że ja w górach nie mieszkam i przyjeżdżam tylko sezonowo. Bardziej w sumie skłaniam się ku skiturom, bo wydają mi się bardziej uniwersalne. Dobrze myślę? Co sądzicie o tym egzemplarzu: http://www.skicentrum.pl/narty/biego...her,48816.html ?

Myślę, że nie masz zielonego pojęcia o jeździe na nartach a co za tym idzie, na Twoim miejscu trzymałbym się od nart skiturowych z daleka. Jak na razie próbujesz porównać coś nieporównywalnego - biegi na biegówkach a jazda skiturowa to jak porównanie nieba do ziemi. Polecam zgłębić temat i zanim sięgniemy po skitury zabrać się za klasyczne narty zjazdowe. Polecam nauczyć się dobrze nauczyć się jeździć na carvingach - te narty można nazwać uniwersalnymi
    Narty - wyjazdy zorganizowane. Gwarantowana dobra zabawa i szaleństwo na stoku od rana do wieczora!

Skitury biegowki cross country

Hi, does any one know where I can rent a cross country sit skiNordic in or around Ottawa Canada?

Uprawnienia umieszczania postów