Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Poprawa wyglądu, proszę o pomoc!

Junior Member

Poprawa wyglądu, proszę o pomoc!

Witam, opiszę po krotce swoją sytuację. Mam 19 lat, 192 cm wzrostu i ważę 85 kg. Z pozoru wyglądam na wysokiego i szczupłego, ale tak nie jest. 2-3 lata temu byłem bardzo gruby ( ponad 100 kg), przesadziłem z odchudzaniem, na dodatek w zły sposób. Chciałbym poprawić swój wygląd, ponieważ ciężko mi spojrzeć na siebie w lustrze. Mam mało mięśni ogólnie, a jestem zalany tłuszczem. Jak siądę albo zrobię skłon to wszystko się wylewa, ogólnie mam sflaczałe ciało, na dodatek taka zwisająca skórę na ramionach jak u dziadków. Chcę to zmienić, tylko nie wiem jak się do tego zabrać.

1. Jakie ćwiczenia wykonywać, system treningowy? Dodam że, na razie nie mam dostępu do siłowni przez ograniczony czas (matura w tym roku i w ogóle), dopiero się to zmieni po wszystkich egzaminach, więc chciałbym na razie poćwiczyć w domu.
    2. Jaką dietę stosować z dodatnim czy ujemnym bilansem? (Spalic jeszcze ten tłuszcz? nie wiem, chyba bym już wyglądał w niektórych miejscach jak anorektyk)

Proszę o pomoc, nakierowanie na właściwą drogę.

P.S. Jeśli piszę w złym dziale to proszę o przeniesienie.

wagę masz pewnie już dobrą - chociaż nie widzę jak wyglądasz. co do ćwiczeń proponował bym skupić się na obwodówkach - czyli 3-4x w tygodniu na każdym treningu te same partie mięśniowe. 2-3 obwody ćwiczeń z lekkim ciężarem po 15-12 powtórzeń - powinno ujędrnić Ci ciało. co do obwisłej skóry proponuję prysznice z zimną i ciepłą wodą naprzemiennie - zawsze się sprawdza, ale potrzeba na to czasu

Poprawa wygladu prosze o pomoc

dopiero zaczynam z akwarystykД… wiec proszД™ o pomoc
    w baniaczku mam dwa pyszczaki: jeden to pyszczak jana a drugi to pyszczak zlocisty byly dwa ale jeden w dziwnych okolicznosciach zniknД…Е‚
    chciaЕ‚abym do nich dobrac inne ryby i z tego co siД™ orientujД™ to chyba tylko pielД™gnice wchodzД… w grД™ ale czy na pewno?
    a moЕјe jakieЕ› propozycje?
    strasznie podobaja mi siД™ pielД™gniczki Ramireza ...
    dziД™kujД™ za pomoc

Junior Member
    zainwestuj w trenera, niech ci ułoży dietę i trening, bo tak przez internety to każdy za bardzo pomóc sie nie da. Ja osobiście korzystam z https://trenujmy24.pl/ Bardzo dobre treningi układają w moim przypadku sie sprawdziło, więc i ty możesz spróbowac

Uprawnienia umieszczania postów