Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: super pożyczka

Junior Member

super pożyczka

Bezpieczeństwo finansowe to jest to co ceni sobie każda kobieta. Dlatego specjalnie dla nich została stworzona AASA POLSKA Jest to szybka i łatwa pożyczka, która moze wynosić maksymalnie aż 10000 zł. Moim zdaniem jest to opcja idealna aby spełnić swoje marzenia. Korzystajcie a na pewno nie pożałujecie.

AASA to bardzo rzetelna firma, sam kiedyś z niej korzystałem, także to też jedna z opcji. Dobrze mi się korzysta z serwisu https://keszker.pl/ Uczciwa, rzetelna porównywarka, udostępniają aktualne warunki u różnych firm, także można szybko mniej więcej ogarnąć gdzie i ile biorą za konkretne pieniądze, jaki jest czas spłaty i pozostałe parametry.

A Kredyt OK znacie? bo jak dla mnie to oni mają najlepszą ofertę. Szybko udzielają pożyczek i co jeszcze ważne rozkładają na raty. Także to pożyczki nie typowe chwilówki i to na całkiem niezłych warunkach, bez nie wiem jakich odsetek kosmicznych. I też wszystko z podpisaniem umowy wiadomo, ile trzeba będzie płacić itp.

Junior Member
    Moim zdaniem żadna pożyczka pozabankowa nie jest super. Bo co jest dobrego w odsetkach i wysokich prowizjach?

Wiadomo super pożyczka to taka której w ogóle oddawać nie trzeba ale takich cudów nie ma, ja się wypowiedziałam, bo wiem z doświadczeń że niektóre są lepsze a inne gorsze. Odsetki i prowizja wszędzie ale na to się godzimy, gorzej jak musisz spłacać więcej niż się spodziewałeś. Bo i takie chwilówki są. Dlatego jak brać to tylko w pewnych, uczciwych firmach> Czyli mam na myśli takie które informują o wszystkim przed podpisaniem umowy.

Uprawnienia umieszczania postów