Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: czy bieganie powiększa nogi?

Nic dodać nic ująć,wystarczy tylko zastosować się do powyższych rad i uzyskasz efekt,a przy okazji unikniesz także tego czego najbardziej się boisz,czyli "grubych" nóg.
    FightSklep.pl zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego, do sportów walki i fitness

raczej od ćwiczeń siłowych na nogi mięśnie będą rosły, od długich biegów raczej schudniesz, a nogi się wyrzeźbią. Dużo zalezy tez od butów, New Balanace ma bardzo dobrze dostosowane buty dla biegaczy, jedne z lepszych, jakie można dzisiaj w ogóle kupić, zwłaszcza NB VAzee Rush z pianką amortyzującą ReVlite

Elektroniczne CV
    Ostatnio edytowane przez mojżesz ; 16-02-2016 o 15:04

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Ogólnie nie ma się co obawiać, bo na pewno przez bieganie nie będziemy mieli takich nóg jak się niektórym wydaje. Do tego trzeba całkiem sporej ilości ćwiczeń siłowych na nogi.

Senior Member
    Mi na początku jakby sie powiększyły, ale potem stały sie smuklejsze, ale też zastosowałam dietę.
    Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
    Exactlo Search and language technology
    Exactlo Biuro tłumaczeń Białystok

Junior Member
    wydaje mi sie ze tak

Junior Member
    Moim zdaniem - nie powiększa. Może z poczatku powiększy, na pewno nadaje pewnego kształtu i eksponuje mięśnie (ze wzgledu na utrate tkanki tluszczowej), ale nie powieksza nog. Organizm za szybko adaptuje się do wysiłku - jeżeli naszą aktywnościa jest tylko i wyłącznie bieganie.

Jesli sa to sprinty to istnieje taka mozliwosc choc u kobiet i tak ona jest nieznacza. Przy biegach dlugodystansowych nie zbyt. Oczywiscie jak nic nie robilas i zaczniesz biegac to mozesz zauwazyc lekki wzrost w tkance miesniowej ale on nie bedzie trwal wiecznie. Ogranizm przystosuje sie do obciazen do ktorych go "zmuszasz" i tyle. Wiec nie ma obawy o nienaturalne robudowanie nog. Jesli pojawia sie lekkie zarysy miesni to dobrze. Bo chyba po to to robisz, zeby nie miec nog jak galareta.. Wiec biegaj smialo.
    -------
    Trener Lukasz Choinski
    Facebook - Mój oficjalny profil na facebooku (kliknij) - POLUB!
    Youtube - Moje filmy z ćwiczeniami (kliknij) - ZASUBSKRYBUJ!

Junior Member
    U mnie żadnego efektu nie było.

Na pewno wzmacnia ale wielkich nie bedziesz miec

Biegi też kształtują mięśnie i to fakt, natomiast co za tym idzie, podczas intensywnego wysiłku spalasz tłuszcz więc nogi nie będą grubsze a raczej odpowiednio wymodelowane,a to zasadnicza różnica.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów