Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: czy bieganie powiększa nogi?

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    U mojej siostry której zawsze podobały się nogi za przeproszeniem szpaka bieganie jak i jazda na rowerze ( mam na myśli bardziej wysiłkowa niż lekka) sprawiały że rosły jej bardzo mięśnie na nogach, szczególnie uda z przodu i po bokach. Jak by nie patrzeć nogi jej urosły, tyle że to są mięśnie . Nie mniej jednak muszę się zgodzić że u niektórych osób intensywniejsze ćwiczenia ( nie mam na myśli kulturystyki) znacznie powiększają nawet te niechciane mięśnie. Ale pamiętaj że wielu facetom to się podoba ;P

dobrze wiedziec, też się nad tym zastanawiałam

No nie raz warto odwiedzić stronkę i dowiedzieć sie czegoś.

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Nie ma nic piękniejszego u kobiety niż sprężysta i zaokrąglona ćwiczeniami łydka czy umięśnione udo. Nogi jak tyczki nie są ładne

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Dobrze że nie jestem sam w tym przekonaniu :P

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Bieganie powiększa nogi, ale w niewielkim stopniu, bo przecież tkanka tłuszczowa się spala i rosną tylko suche mięśnie
    Przekonaj się, jak leczyć hemoroidy odbytu - http://hemoroidy-odbytu.pl/jak-leczyc-hemoroidy-odbytu/

Bardziej liczy się inny efekt systematycznego biegania, czyli spalony tłuszcz i kalorie, na tym polecam się skupić i dopasować odpowiednie buty dla biegacza.

Od małego biegam. Biegam już 10 lat łącząc bieganie z siłownią i kalisteniką. Oczywiście początki polegały na motywacji mojego taty kiedy miałem 10 lat i byłem grubym poniżanym chłopcem, który jedynie w czym dobry jest to w tenisie stołowym. Bieganie z tatą,rowerek.. wszystko poprawiło moją kondycję o 200%. Wiele dziewczyn mówi teraz że mam lepsze nogi od nich haha, ale przez siłownię powoli stają się większe. Rozciągam się przed bieganiem trochę i trochę po. Polecam biegać na palcach, by zwiększyć mięśnie łydek, bardzo dobra forma biegania i też na szybkość w chwili uciekania przed kibolami. Bieganie jest dobre na wszystko, ale pewne że nie wyrzeźbisz tak dobrze nóg poprzez samo bieganie. Wykroki, przysiady wszystko z obciążeniem daje Ci wieksze efekty. Pozdrawiam!

Junior Member
    Przegląda
    Olsztyn
    Nie, bieganie nie powiększy nóg Jedynie co to schudniesz z nóg, a jeśli będziesz jeździć na rowerze no to co innego Tam to na pewno mięśnie Ci urosną.
    Sprawdź najnowsze aknerose opinie!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów