Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: książka o Wrocławiu i... marihuanie

 1. #1

  książka o Wrocławiu i... marihuanie

  "Zdoła - powieść do bakania", polecam tę książeczkę zwłaszcza wrocławianom, bo akcja dzieje się we Wrocławiu właśnie - dokładnie rzecz biorąc na Biskupinie. Jeśli czasem tam bywacie, to może nawet rozpoznacie niektórych bohaterów Akcja toczy się wartko, całość to taki niby sen po jointach, ale naprawdę ciężko to w kilku słowach streścić. Więcej możecie poczytać sobie tutaj.

 2. #2
  Junior Member
  Dołączył
  Apr 2014
  Posty
  4
  nie wiedziałam, że jest taka książka ;D

 3. #3
  Junior Member
  Dołączył
  Oct 2014
  Posty
  12
  Jeżeli da radę proszę o odświeżenie linka do książki

 4. #4
  Sztuka ulicy i poezja Wrocławia. Street art. And poetry of Wrocław
  Album zawiera 53 fotografie malowideł powstałych w ostatnich kilkunastu latach na ścianach i murach Wrocławia. Znajdują się tu zarówno dzieła monumentalne, jak i zbuntowana młoda sztuka o niewielkich formatach. Wyróżnia je świeżość spojrzenia i duża kreatywność. Muralom w albumie towarzyszą wiersze 23 twórców, wrocławskich i świdnickich poetek i poetów. Co wynikło ze zderzenia zbuntowanego obrazu i niepokornego anarchizującego słowa, Czytelnik musi ocenić sam.
  Teksty w książce w językach polskim i angielskim.

 5. #5
  "Zdoły" już dzisiaj nigdzie kupić się nie da, ale jest druga książka tego samego autora. Nosi tytuł "Rozewrzeć światłem". Wątki marihuanowe są w niej także obecne, chociaż w nieco mniejszym stopniu, ta druga książka jest zdecydowanie znacznie bardziej dojrzała, czyta się ją z wielką przyjemnością i szybko, bo akcja biegnie żwawo, od jednej do drugiej przygody, choć nie brakuje też momentów do zastanowienia. Też nie jest łatwo ją nabyć, bo do dostania jest tylko we wrocławskich księgarniach z sieci Beta, na szczęście online też.
  Ostatnio edytowane przez impresariat ; 15-01-2018 o 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •