Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Prezent na Dzień Ojca - okulary?

Prezent na Dzień Ojca - okulary?

Hej, co myślicie o takim pomyśle na Dzień Ojca? Mój Tata był ostatnio na wizycie u okulisty, który stwierdził, że Tata powinien zaopatrzyć się w nowe okulary. Wiem, że dla niego to będzie spory wydatek i dlatego pomyślałam, że na Dzień Ojca mogłabym mu sprawić porządne "drugie oczy";] Bo jeśli będzie miał sam sobie je kupić, to będzie to wciąż odkładał na potem i na potem...:P A zauważyłam, że coraz mniej wyraźnie widzi, więc chyba nie ma co czekać. Jak się zapatrujecie na taki pomysł, myślicie, że się sprawdzi?

Senior Member
    pomysł jak najbardziej okej. Jeśli tylko tata został przebadany i wiesz dokładnie jakie szkła potrzebuje, to spokojnie mu możesz taki prezent sprawić tylko najlepiej weź go ze sobą żeby mógł sobie dobrać odpowiednie oprawki, które będą mu pasować Ja myślę, czy by mojemu ojcu nie kupić tv do samochodu?

Hehe, to dobre A nie będzie się rozpraszał telewizorem, jadąc?

W każdym razie tak właśnie chciałam zrobić, zabrać go ze sobą, żeby wybierał oprawki. A lekarz polecił Tacie szkła progresywne, stwierdził, że ma do wyboru albo takie, albo dwie pary - jedne do czytania i jedne do patrzenia, więc chociażby z powodu wygody wybór jest prosty A wszystkie parametry oczywiście mamy opisane na recepcie

Telewizor w samochodzie to nie jest chyba zbyt dobry pomysł. Kolejnym elementom rozpraszającym mówimy NIE! Ile wypadków jest przez gps itp...

No właśnie też mi się tak wydaje, że to może odwracać uwagę. No chyba, że Twój Tata jest zawodowym kierowcą i ma długie przestoje, to się może przydać

W każdym razie muszę powiedzieć, że pomysł z okularami progresywnymi póki co wydaje sie strzałem w dziesiątkę. Tata chętnie nosi, bo szkła są lekkie, widzi wyraźnie i nie musi ich co chwilę zmieniać. No i nawet wrócił do swojego ulubionego majsterkowania, wcześniej miał problemy, żeby poznajdować niektóre małe śrubki itp

Heh, też mi się wydaje, że jeśli nie robui się kilkugodzinnych postojów, to tv w aucie nie jest najlepszym pomysłem

Można bardzo tanio i ciekawie - http://prezentmarzen.com/jazda-gokartem-poznan--2.html Taki prezent na 100% będzie ciekawy i zapamiętany. Coś oryginalnego będzie lepszym pomysłem od koszuli czy skarpet ;-)

Junior Member
    Mnie w tym najbardziej zaskakuje cena - wydawało mi się, że gokarty są znacznie droższe, a tutaj proszę.
    Na ile wcześniej coś takiego trzeba załatwiać, aby było pewne?

Nikt nie sprzedaje usługi poniżej swoich kosztów, nie sądzisz?
    To można załatwić z dnia na dzień, ale akurat dzień ojca jest chodliwy, więc radzę zainteresować się te kilka dni wcześniej.

Junior Member
    Zarezerwowane - chyba na takie okazje jak dzień ojca mają przygotowaną większą ilość miejsc. W sumie to rozsądne. Dam wam znać czy było to warte tych pieniędzy. W sumie niewielkich pieniędzy...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów